Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie ale słyszałem że Ty sobie kupiłeś pokrowce w stylu dekorów:

http://www.e-autosklep.ovh.org/pokrowce/futerkowe.jpg

Za jasne jak dla mnie, u Ciebie by lepiej do białych boczków pasowały. Reggi Ci tak kiere obszyje

kierav.png

I będziesz miał komplet :decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fajne te Recaro..tylko szkoda, że trzymania nie umywają się do tych z S6/Rs6 C5 :decayed:

No ale lans pełnym korytem :grin:

Opublikowano
  • Autor
Fajne te Recaro..tylko szkoda, że trzymania nie umywają się do tych z S6/Rs6 C5 :decayed:

No ale lans pełnym korytem :grin:

czy ja wiem. miałem okazje jechać kiedyś s6 c5 i moim zdaniem jest mniej więcej to samo.

Do zeszłego tygodnia wydawało mi się że takie w s6 c5 były dużo twardsze... dopóki nie usiadłem w tych co mam teraz. nie wiem czemu ale są mega twardsze od wszystkich tych co miałem dotychczas.

---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

:polew:

---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

Wyście są dupni :grin:

Ty tam lepiej zajmij się swoimi sprawami Pepożoumilaczu :decayed:

Opublikowano

Było jechać ....byśmy teraz śpiewali...."panie szofer gazu...panie szofer gazu"....:decayed:

Opublikowano

Marek..ile regulacji ma to Recaro ?

Suwanie przód tył

Składane oparcie

Lędźwie

Regulacja góra dół

I co jeszcze ?

Opublikowano
Marek..ile regulacji ma to Recaro ?

Suwanie przód tył

Składane oparcie

Lędźwie

Regulacja góra dół

I co jeszcze ?

Grzanie dupki i pompowanie balonów :grin::banan:

Opublikowano
  • Autor

jakie mopowanie balonów?

regulacja standardowa tak jak w sportowych stołkach.

przód tył

lędzwie

oparcie

siedzisko w dwóch miejscach góra dół.

no i wysuwane przedłużane siedzisko

Opublikowano

No.. kurfa, a moich nie ma regulacji siedziska w dwóch miejscach góra dół i kołyski :facepalm: Niby Recaro..a w trochę w nich brakuje.

Opublikowano

Marek, czemu nie wstawiłeś filmiku od Artura? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

bo dopiero teraz siadłem do kompa :wink: nawet go jeszcze nie właczałem

Opublikowano

Quattro byś lepiej wyrezał a nie tak się pitolisz

Opublikowano

Dokładnie... Tym bardziej ze jest komplet na forum...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

po co quattro w aucie które nie ma mocy...

Opublikowano

żeby byle gołodupiec w starym heblu nie pojechał na światłach ,a Tyś nie został z migającą kontrolką ESP :decayed:

Opublikowano
żeby byle gołodupiec w starym heblu nie pojechał na światłach ,a Tyś nie został z migającą kontrolką ESP :decayed:

:polew::polew::polew::polew: to prawda :wink: mie już to spotkało :facepalm::wallbash::wallbash:

Opublikowano
po co quattro w aucie które nie ma mocy...

A mocy to się przypadkiem nie reza ?:decayed:

Opublikowano
po co quattro w aucie które nie ma mocy...

A mocy to się przypadkiem nie reza ?:decayed:

Teraz to by potrzebował pewnie ze 100km i 200 Nm by cos poczul :wink:

Opublikowano
po co quattro w aucie które nie ma mocy...

To po co hamulce większe, listwy z Q, stołki z RS4 i kiera z RS5. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
po co quattro w aucie które nie ma mocy...

To po co hamulce większe, listwy z Q, stołki z RS4 i kiera z RS5. :decayed:

po to że się pokrzywiły, bo carbon bardzo cięzko dorwać-udało się znaleźć taki to taki jest, bo lepiej się w nich siedzi i trzymają na boki. bo lepiej się nią kieruje... :decayed::decayed::decayed:

jeszcze jakies głupie pytania?:wink:

Opublikowano

Nie, bo po co czytać głupie odp. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.