Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to jest mega furka :slina::shock3:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

:kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

ty już wstałeś?? :shock3: w sferze siedzisz?

:grin::decayed:

O której będziesz popołudniu u siebie?

Opublikowano

Jak siedzisz w firmie to zrob te foty panie kulka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

popoludniu zrobie... wiesz ile to jest roboty... najpierw trzeba telefon z kieszeni wyciagnac, potem cyknac foto, potem zgrać na komputer, potem wysłać... na samą myśl robi mi się niedobrze :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
popoludniu zrobie... wiesz ile to jest roboty... najpierw trzeba telefon z kieszeni wyciagnac, potem cyknac foto, potem zgrać na komputer, potem wysłać... na samą myśl robi mi się niedobrze :decayed::decayed::decayed:

No.....pewnie tak.....i ile to kalorii przepalonych darmo.....:kwasny:

:decayed:

Opublikowano
ten dylemat mam juz za soba :)

Żeby tak każdego było stać na R8 :grin:

Opublikowano
daj sobie spokój z subaru, żre jak smok, smiedrdzi mu z d...y, rdzewieje juz w salonie, pierdzi jak stara d*pa

i co najważniejsze nie jezdzi jak audi :decayed:

Pierdzielisz..Scooby jest git :good:

Opublikowano
  • Autor

nareszcie poprzekładałem grzanie i tylna kanapa jest już na miejscu.

img_6849%20(kopiowanie).jpg

img_6851%20(kopiowanie).jpg

Opublikowano

Masz zebre na pasach :grin:

Opublikowano

A te pasy czarne zostaną?

Opublikowano

siemian jak ta folia Ci się trzyma ? masz namiaray na tego który Ci to robił ? może być na PW.

Opublikowano
  • Autor
A te pasy czarne zostaną?

wiedziałem że padnie to pytanie więc się do niego przygotowałem :decayed::decayed::decayed: narazie zostaja bo nie chce mi sie wyminiac. zreszta od pol roku tak jezdze bo w poprzednich stołkach miałem tak samo.

Jasne pasy gdzies leżą i się kurzą...

Przednich nie będe wymieniał bo czarne pasy mi się bardziej podobają na czarnych słupkach więc i tak będzie mieszanka :wink:

---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

siemian jak ta folia Ci się trzyma ? masz namiaray na tego który Ci to robił ? może być na PW.

średnio. w BB są dwie chyba 2 firmy które się tym zajmuja :hi:

---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

Masz zebre na pasach :grin:

a Ty blache na klockach :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Z przodu masz rację, ale na tyle wygląda śmiesznie:wink:

Opublikowano

Średnio to znaczy co odchodzi ?

Opublikowano
  • Autor
Z przodu masz rację, ale na tyle wygląda śmiesznie:wink:
śmiesznie to Ty wyglądasz zarówno z przodu jak i z tyłu :grin::grin::grin:

nie no żarcik. najchętniej to bym zmienił pas środkowy na czarny ale mi sie nie chce. zresztą w d*pie to mam szczerze mówiąc jakiego kolorku są pasy :grin:

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ----------

Średnio to znaczy co odchodzi ?

maske już rok temu miałem poprawić bo odchodzi przy przedłoczeniu. ze zderzaka tak troszke też ale zderzak był oklejany w wersj esktremalnej bo on juz wczesniej był cały pogięty :wink:. tak to nie ma tragedii.

Opublikowano
Dużo roboty z przełożeniem mat? I czy jest wogołe opcja zmiany np. tego białego pasa na czarny? Albo odwrotnie? Generalnie chodzi mi czy jest opcja wymiany/montażu tego pasa w tej części składanej kanapy? :wink4:
Opublikowano
  • Autor

przelozyłem poszycia. troche roboty jest. nic trudnego ale trzeba się z tym troche pobawić. Myśle że ok. 3-4 godiznki i najlepiej mieć drugą osobe do pomocy. (szczególnie przy siedzisku). PAs wymieniasz w minute jak masz już to rozebrane bo masz wszystko na wierzchu.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Furacz pierwsza klasa. Mat robi robotę. Jak tak patrzę na twoje i swoje to trochę mógłbym pozmieniać :P

Pozdrówki i szerokości

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.