Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
i całość w paincie :polew::polew::polew::polew:

http://www.monna.pl/18.3.2013/calosc.jpg

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ----------

super koło i guma ale 235/35 będzie trzeć jak u mnie :decayed::decayed::decayed:

przecież ja już rok na takich oponach jezdze. troszke ociera ale nie spodziewan się jakiegoś przyrostu "ocieralności" :decayed::decayed::decayed:

dobre koło musi przycierać:decayed:

Jakie masz et że jeszcze dystanse potrzebne?

Ps piękne VT :decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

To skomplikowane. Teraz na OZ mam et48 i dystans z przodu 15 z tylu 9 ale z tylu mam podwładki 6mm pod tarcze zeby weszły Zaciski. Wychodzi ze mam z przodu i z tylu et33.

Opublikowano
i całość w paincie :polew::polew::polew::polew:

http://www.monna.pl/18.3.2013/calosc.jpg

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ----------

super koło i guma ale 235/35 będzie trzeć jak u mnie :decayed::decayed::decayed:

przecież ja już rok na takich oponach jezdze. troszke ociera ale nie spodziewan się jakiegoś przyrostu "ocieralności" :decayed::decayed::decayed:

No idealnie wygląda! :decayed: Miszcz!:naughty:

Opublikowano

choć nowa fela wzór ma troszkę oklepany ale w tym rozmiarze będzie robiła robotę :kox:

Opublikowano
  • Autor
choć nowa fela wzór ma troszkę oklepany ale w tym rozmiarze będzie robiła robotę :kox:

Auto tez trochę juz okrepane więc nie ma co szaleć z nowoczesnymi felgami... Nie oszukujmy sie ta linia pierwszej młodości juz nie jest...

Opublikowano

może i tak ale myjnia by nie zaszkodziła :grin::kox:

Opublikowano
  • Autor

Nie chce mi sie :-D nie no czasu nie ma.w środku juz mam taki syf ze czego nie dotkne to sie brudze :-) ale w tym tygodniu juz podjade.

Opublikowano

siemian ile Ty kasy wsadziłeś w to auto?

liczyłeś kiedyś?

Rozumiem że pewne rzeczy sprzedajesz dalej ale jaki wychodzi ogólny rachunek inwestycyjny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i c**j bombki strzelił... nie wchodzą na hamulce nawet przy dystansie 20mm :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

025%20(kopiowanie).jpg

---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

siemian ile Ty kasy wsadziłeś w to auto?

liczyłeś kiedyś?

Rozumiem że pewne rzeczy sprzedajesz dalej ale jaki wychodzi ogólny rachunek inwestycyjny :decayed:

takich rzeczy NIE WOLNO liczyć...

....nigdy :decayed:

Opublikowano

Ramiona jednak za głębokie:kwasny:

Opublikowano
siemian ile Ty kasy wsadziłeś w to auto?

liczyłeś kiedyś?

Rozumiem że pewne rzeczy sprzedajesz dalej ale jaki wychodzi ogólny rachunek inwestycyjny :decayed:

ze stwierdzeniem inwestycyjny raczej bym polemizował:decayed:

jestem pełny uznania, dla każdego który modzi cokolwiek!

Opublikowano

Zawsze jest opcja na kupienie rotorów od Wojtka :naughty:

Opublikowano

Albo wrzucenia seryjnych Hebli:decayed:

Opublikowano

ech większa tarcza na nią guma od roweru i ogień felgi możesz pchnąć dalej :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
siemian ile Ty kasy wsadziłeś w to auto?

liczyłeś kiedyś?

Rozumiem że pewne rzeczy sprzedajesz dalej ale jaki wychodzi ogólny rachunek inwestycyjny :decayed:

ze stwierdzeniem inwestycyjny raczej bym polemizował:decayed:

jestem pełny uznania, dla każdego który modzi cokolwiek!

To niech potem nie narzeka ze 150tys zł na auto to duzo bo myślę że w tego wraz z zakupem stówke wsadził jak nic :decayed:

Opublikowano
Nie bez powodu felgi z RS są inaczej wyprofilowane i mają ET28 :whistling:

ET29 :decayed:

Opublikowano
  • Autor
siemian ile Ty kasy wsadziłeś w to auto?

liczyłeś kiedyś?

Rozumiem że pewne rzeczy sprzedajesz dalej ale jaki wychodzi ogólny rachunek inwestycyjny :decayed:

ze stwierdzeniem inwestycyjny raczej bym polemizował:decayed:

jestem pełny uznania, dla każdego który modzi cokolwiek!

To niech potem nie narzeka ze 150tys zł na auto to duzo bo myślę że w tego wraz z zakupem stówke wsadził jak nic :decayed:

nie da sie ukryć :wink:

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

Zawsze jest opcja na kupienie rotorów od Wojtka :naughty:
ale on ma 18' przecież
Opublikowano
siemian ile Ty kasy wsadziłeś w to auto?

liczyłeś kiedyś?

Rozumiem że pewne rzeczy sprzedajesz dalej ale jaki wychodzi ogólny rachunek inwestycyjny :decayed:

ze stwierdzeniem inwestycyjny raczej bym polemizował:decayed:

jestem pełny uznania, dla każdego który modzi cokolwiek!

To niech potem nie narzeka ze 150tys zł na auto to duzo bo myślę że w tego wraz z zakupem stówke wsadził jak nic :decayed:

nie da sie ukryć :wink:

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

A dalej nie jedzie i nie ma quattro :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.