Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W końcu się dowie że motorownia też czasem napraw wymaga :decayed:
Zawsze coś nowego... a nie ciągle tylko te heble :facepalm::grin:
Opublikowano
W końcu się dowie że motorownia też czasem napraw wymaga :decayed:
Zawsze coś nowego... a nie ciągle tylko te heble :facepalm::grin:

zauważcie jedną prawidłowość......

i jedno i drugie się przegrzewa u niego :grin:

Opublikowano
W końcu się dowie że motorownia też czasem napraw wymaga :decayed:
Zawsze coś nowego... a nie ciągle tylko te heble :facepalm::grin:

zauważcie jedną prawidłowość......

i jedno i drugie się przegrzewa u niego :grin:

To wszystko wina masy... dwu-masy :decayed:

Opublikowano

no po jakimś 1,5 roku ma dwu-masę :decayed:

Opublikowano
:polew::polew::polew:
Opublikowano

wszystko ma swój kres :wink:

miałem niedawno b8 2.0tdi na 3 dni.

W życiu zdarłem już trochę tarcz, opon i klocków w różnych autach na torze, ale przyznam, że Twój przypadek jest dla mnie nie odgadniony..

Nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak w czymś co w ogóle nie przyspiesza można tak rozjechać każde możliwe heble :decayed::bag:

żart żeby nie było:wink:

Opublikowano

Cały sekret tkwi w tym, że normalne b7 z przeciętnym kierownikiem waży w ośce 1500kg, a z Siemianem 1630kg.:grin::grin::grin:

Tego to nawet heble z rs nie wytrzymają.:wink:

Opublikowano
  • Autor
Cały sekret tkwi w tym, że normalne b7 z przeciętnym kierownikiem waży w ośce 1500kg, a z Siemianem 1630kg.:grin::grin::grin:

Tego to nawet heble z rs nie wytrzymają.:wink:

no ale zaraz zaraz... 1630kg to b7 waży jak jestem przed obiadem i jak odejmiemy wage auta :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Mase już masz teraz rzeźba:kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
Mase już masz teraz rzeźba:kox::kox::kox:

dokładnie :decayed::grin:

masa-juz-jest

Opublikowano
:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:
Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

Maro prawidłowy wybór odnośnie wyboru turbo :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

jedyny słuszny pod względem ekonomicznym i technicznym :wink: Nie ukrywam że zależało mi na czasie, a biorąc pod uwage że o godzinie 10 dowiedziałem się że przydało by się turbo wymienić, a o godz. 11 miałem praktycznie wszystkie części potrzebne do wymiany w aucie, to chyba udało mi się szybko podziałać :decayed:

Turbawka już siedzi na swoim miejscu :wink:

009%20(kopiowanie).jpg

013%20(kopiowanie).jpg

Opublikowano
:naughty: hehe teraz to będzie śmigało :wink::decayed:
Opublikowano
jedyny słuszny pod względem ekonomicznym i technicznym :wink: Nie ukrywam że zależało mi na czasie, a biorąc pod uwage że o godzinie 10 dowiedziałem się że przydało by się turbo wymienić, a o godz. 11 miałem praktycznie wszystkie części potrzebne do wymiany w aucie, to chyba udało mi się szybko podziałać :decayed:

Turbawka już siedzi na swoim miejscu :wink:

http://www.monna.pl/7.1.2013/009%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/7.1.2013/013%20(kopiowanie).jpg

troche byś wyczyścił ten motorek :thumbdown::wink: graty turbawki :wink: poprosze wykres po korekcie :wink:

Opublikowano

Andrzejku tam od wczoraj jest czyściej jak u Ciebie..................:whistling:

pytanie.............. jak długo :grin:

Opublikowano
Andrzejku tam od wczoraj jest czyściej jak u Ciebie..................:whistling:

a to możliwe?! :shock3::shock3::shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.