Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Narazie nic, wyleczyłem się z takich aut. Niestety auta teraz są produkowane z tak małym marginesem ze nie nadają się do takiego traktowania jak moje ? potem wychodzi ze auto więcej stoi niż jeździ ?

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To i tak najczęściej jest tak, że stoi więcej niż jeździ... ja miałem niedawno mercedesa w124 coupe i też miałbyć projekt, ale jak nie ma czasu za bardzo dla Audiczki to co tu mówić o innym autku:confused4:

Zauważyłem też, że masz inne tablice rejesyracyjne... była przeprowadzka??

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
3 godziny temu, siemian napisał:

Narazie nic, wyleczyłem się z takich aut. Niestety auta teraz są produkowane z tak małym marginesem ze nie nadają się do takiego traktowania jak moje ? potem wychodzi ze auto więcej stoi niż jeździ ?

No to pochwal się co masz teraz i w czym najlepiej się siedzi ;) bo przymierzam się do recaro w półskórach, ew. w białej skórce 

Opublikowano
  • Autor

Białe miałem w dwóch wersjach. Z b6 potem z rs4 b7 z czarna lamowką. Potem miałem chyba najlepsze fotele jakie mogą do tego być. Ale za wygodne do mista to one nie są. Teraz wróciłem do najzwyklejszych s-line Polskor. Poprostu stosunek ceny do jakości jest najlepszy. Kosztują praktycznie grosze w porównaniu do lotniczych recaro a siedzi się w nich super.

Opublikowano
  • Autor

0D9234BF-78D5-4C9A-A810-97F40C5B3B88.jpeg

Opublikowano

Witaj, 

Marek te Vadery z RS4 B7 są mega ale na tor.

Na codzień wciskać się przez te podparcia boczne to wątpliwa przyjemność.

Też uważam, że jako daily S-line półskóry to najlepszy kompromis,

Pozdrawiam

Opublikowano

Ale prawda jest taka ze sa piekne 

Opublikowano
42 minuty temu, daglas napisał:

Ale prawda jest taka ze sa piekne 

Zgadzam się

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Dawno się nic nie działo. Ostatnio wpadłem na pomysł ze moje dwuletnie bixy na soczewkach z b8 już mi nie wystarczają wiec kupiłem fabrycznie nowe lampy bixenonowe i włożyłem bi-Led koito. Efekt miazga. Polecam każdemu 

607EECB6-4DD2-47AE-B007-46BC240AC789.jpeg

ACC63469-BEEB-4549-B568-49A11F4D0D7A.jpeg

42B0C6EF-31DE-4F79-AFD4-1112B0E4FC36.jpeg

56534698-5F11-4037-B18C-A1869C1981FF.jpeg

9C45B9F1-E0FC-4094-BE8C-C82A485FB3BB.jpeg

D92C5145-FDC2-4560-8567-E74D5B277C9D.jpeg

ED1BF7B2-5407-4879-A8F0-84F7B5886912.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Tak to swieci:

171D10BF-B62E-47FE-8850-EC8EFE71E489.jpeg

F0F4EDCD-B4AC-4690-A9BB-DD27ED58657F.jpeg

Opublikowano

No efekt miazga. Ja temat ten przerabiałem w grudniu. Lampki oryg?

Nowe lampy, żarniki i przetwornice... I noc stała się dniem,

 

Edytowane przez Aleq

Opublikowano
  • Autor

Lampy fabrycznie nowe oryginalne. Miałem poprzednio bixenony z b8 lift włożone, w porównaniu do bixow z b7 już była przepaść. A w porównaniu do biledow te bixy z b8 są słabe.

Opublikowano
  • Autor

Tutaj porównanie do bixow z a4 b7 jak podpiąłem jedna soczewkę bileda na szybko:

 

Opublikowano
  • Autor

A tu takie samo porównanie do b8 lift (które już swieci o niiiiebo lepiej niż ori bix b7)

 

Opublikowano
3 godziny temu, siemian napisał:

A tu takie samo porównanie do b8 lift (które już swieci o niiiiebo lepiej niż ori bix b7)

 

:thumbup1:

Opublikowano

Ori Soczewka w B8 jest do D....

Dopiero Intemo robi robote, biled fajnie odcina światło ale jazda w deszcz i we mgle nie jest najlepsza, światło jest mocno rozproszone. 

Też mam Bileda i na nic innego nie zmienię :decayed:

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

Słaba widoczność w deszcz wynika z barwy światła tak mi się wydaje. Ale i tak jest o niebo lepiej niż bix b8 a do b7 to w ogóle nie ma podejścia 

Opublikowano

Ten bi-led podłączony jest pod oryginalną przetwornicę ?

Opublikowano

Kto ci przerabiał na Bi-Led i jaka cena takiej usługi? Bo u mnie słabo Xenon już świeci.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No i stało się. Po 4388 dniach spędzonych z moja be siódemeczką nadeszła chwila na zmianę na młodszą siostrę. Oby służyła tak dobrze jak poprzedniczka ;-)

66AB8DFE-EE34-4099-8AF0-A4F60647B21F.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.