Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

i co się cieszysz?? Na spota byś lepiej przyjechał... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i co się cieszysz?? Na spota byś lepiej przyjechał... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak z ciekawosci -dlaczego wstawiales nowy błotnik tylny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co się cieszysz?? Na spota byś lepiej przyjechał... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak z ciekawosci -dlaczego wstawiales nowy błotnik tylny ?

bo nie opłacało się tego klepać... Na wzmocnienach nadkola był dość mocno pognieciony, dodatkowo przy samym zderzaku była pęknięta blacha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co się cieszysz?? Na spota byś lepiej przyjechał... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak z ciekawosci -dlaczego wstawiales nowy błotnik tylny ?

bo nie opłacało się tego klepać... Na wzmocnienach nadkola był dość mocno pognieciony, dodatkowo przy samym zderzaku była pęknięta blacha.

mhm a powiedz jak tam sprawa z reflektorami ?

Zapomnialem calkiem Ci zasugerowac przez tel.zebys sobie zrobil kierunki na diodach :kox: masz do tego idealna okazje skoro klosze sciagniete :) Wyglad takiego modu jest bezcenny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co się cieszysz?? Na spota byś lepiej przyjechał... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak z ciekawosci -dlaczego wstawiales nowy błotnik tylny ?

bo nie opłacało się tego klepać... Na wzmocnienach nadkola był dość mocno pognieciony, dodatkowo przy samym zderzaku była pęknięta blacha.

mhm a powiedz jak tam sprawa z reflektorami ?

Zapomnialem calkiem Ci zasugerowac przez tel.zebys sobie zrobil kierunki na diodach :kox: masz do tego idealna okazje skoro klosze sciagniete :) Wyglad takiego modu jest bezcenny :good:

reflektory się robią :) :)

Kierunków na diodach narazie nie będe robił (za dużo naraz). Zostawie to sobie na kiedy indziej :decayed::naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co się cieszysz?? Na spota byś lepiej przyjechał... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak z ciekawosci -dlaczego wstawiales nowy błotnik tylny ?

bo nie opłacało się tego klepać... Na wzmocnienach nadkola był dość mocno pognieciony, dodatkowo przy samym zderzaku była pęknięta blacha.

mhm a powiedz jak tam sprawa z reflektorami ?

Zapomnialem calkiem Ci zasugerowac przez tel.zebys sobie zrobil kierunki na diodach :kox: masz do tego idealna okazje skoro klosze sciagniete :) Wyglad takiego modu jest bezcenny :good:

reflektory się robią :) :)

Kierunków na diodach narazie nie będe robił (za dużo naraz). Zostawie to sobie na kiedy indziej :decayed::naughty: :naughty:

Bedziesz znowu rozklejal klosze ? :smutas: im wiecej modow za jednym razem tym lepiej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztowało Cię zamontowanie czujnika deszczu? Zastanawiam się czy też sobie nie zamontować tylko nie wiem jakie koszta tej operacji.

polecam... wszytko też zależy za ile wyrwiesz części... szczególnie lusterko, czujnik deszczu i przełącznik auto... no i jak chcesz ORI to szyba, siemian mnie się wydaje, że to znacznie taniej wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterko + mocowanie 300zł

czujnik 100-150zł

przełącznik AUTO 200zł

przełącznik obok 70zł

wiązki 20zł

No racyja koło 700zł[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 20:37_________________________________________________lampki już złożone i wyczyszczone.Po polerce szystko ładnie zeszło. Kierunków pomarańczowych też już nie ma. Jeszcze tylko musze kupić żarówki "dymione" do kierunków.

lampa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterko + mocowanie 300zł

czujnik 100-150zł

przełącznik AUTO 200zł

przełącznik obok 70zł

wiązki 20zł

No racyja koło 700zł[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 20:37_________________________________________________lampki już złożone i wyczyszczone.Po polerce szystko ładnie zeszło. Kierunków pomarańczowych też już nie ma. Jeszcze tylko musze kupić żarówki "dymione" do kierunków.

lampa.jpg

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: klasa jak nowy :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterko + mocowanie 300zł

czujnik 100-150zł

przełącznik AUTO 200zł

przełącznik obok 70zł

wiązki 20zł

No racyja koło 700zł[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 20:37_________________________________________________lampki już złożone i wyczyszczone.Po polerce szystko ładnie zeszło. Kierunków pomarańczowych też już nie ma. Jeszcze tylko musze kupić żarówki "dymione" do kierunków.

lampa.jpg

niech zainteresowany przejedzie sie samochodem z czujnkiem deszczu podczas opadow,wtedy sie okaze czy cos takiego przypadnie mu do gustu.

A co do lamp Siemian to rewelka :) napisz nam co i jak bylo robione ze jest taki efekt.Ciekawe jjak dlugo taka bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian a czemu spod tej lampy wystaje metka z ASO :decayed: nówki nieśmigane co.....

nie no kawał dobrej roboty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mnie jeszcze zastanawia na tym zdjeciu lampy-soczewka wyglada jakby byla zywcem wyciagnieta z jakiegos najnowszego modelu audi vw lub skody -brylantowy polysk :blink:

tez tak chce :) moja soczewka jest czysciutka ale tak nie wyglada jak ta na fotce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian lampki :good:

Coprawda ja robiłem to sam osobiście i nie miałem kogo zapytać co i jak się robi czy rozbiera Ty miałeś przeze mnie wiedze i knify podane jak na tacy ale i tak wielkie gratki :notworthy: jak na Ciebie to i tak sukces :good:

Ps. z pewnych zródeł wiem że udało Ci się to przy drugim kpl. lamp :gwizdanie:

ale w sumie racja - efekt super - nie każdy musi wiedzieć że 1 kpl. w piekarniku troszke zmienił rozmiary przez źle dobraną temp. i jedyne audi do jakiego pierwszy kpl. lamp pasuje to audi A2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian nie kłam lampy jeszcze sa w czesciach a ta co na zdjeciu trzyma sie na gumie do rzucia:)chyba bede musiał kolegom wstawic fotke jak wygladaja te tragiczne lampy:) a tak nawiasem mowiac siemian jest dobry w czyszczeniu , ale błedów w aucie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian lampki :good:

Coprawda ja robiłem to sam osobiście i nie miałem kogo zapytać co i jak się robi czy rozbiera Ty miałeś przeze mnie wiedze i knify podane jak na tacy ale i tak wielkie gratki :notworthy: jak na Ciebie to i tak sukces :good:

Ps. z pewnych zródeł wiem że udało Ci się to przy drugim kpl. lamp :gwizdanie:

ale w sumie racja - efekt super - nie każdy musi wiedzieć że 1 kpl. w piekarniku troszke zmienił rozmiary przez źle dobraną temp. i jedyne audi do jakiego pierwszy kpl. lamp pasuje to audi A2

chciałbyś. :decayed: :decayed: :decayed: Jeśli chodzi o samo rozklejanie to zajął się tym kolega fryzjerek ponieważ robił to ze swoimi lampani w B8. Z tego co wiem to użył do tego suszarki...

siemian nie kłam lampy jeszcze sa w czesciach a ta co na zdjeciu trzyma sie na gumie do rzucia:)chyba bede musiał kolegom wstawic fotke jak wygladaja te tragiczne lampy:) a tak nawiasem mowiac siemian jest dobry w czyszczeniu , ale błedów w aucie:P

fryzjerek napisałem że lampki są złożone i wyczysczone, ale nie są jeszcze do końca zaklejone. I taka jest prawda.

...i nie bądz taki hop do przodu bo do końca życia będziesz popierdzielał na czerwonych kierunkach z US :decayed: :decayed: :decayed:

co mnie jeszcze zastanawia na tym zdjeciu lampy-soczewka wyglada jakby byla zywcem wyciagnieta z jakiegos najnowszego modelu audi vw lub skody -brylantowy polysk :blink:

tez tak chce :) moja soczewka jest czysciutka ale tak nie wyglada jak ta na fotce

jeśli chodzi o czujnik desczu to jestem mega zadowolony.

Jesli chodzi o lampy to zostałe one poddane lekkiej polerce przez co "twarda" warstwa nie powinna zostać starta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...