Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

siemian zmień ten filmik w 1 poście bo to wstyd żeby E46 objeżdżała B7 z klubu :naughty::decayed::kox:

Co tu jeszcze zostało do rezania :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przeciez gdyby on mial 3.0TDI i to po sofcie, to musialby 2 razy czesciej oddawac fure do blacharza... czyli wtedy juz w ogole by nie jezdzila, tylko stala :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez gdyby on mial 3.0TDI i to po sofcie, to musialby 2 razy czesciej oddawac fure do blacharza... czyli wtedy juz w ogole by nie jezdzila, tylko stala :decayed:

:polew: :polew: :polew:

No pare wpadek miał jak czytałem, ale jak to mówią "dzwon" matką modów.

Ciężko będzie takie bite auto sprzedać :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ciężko? JA wychodze z założenia (i znam wiele osób które tak myśli) że jeśli auto jest naprawione z zachowaniem procedur fabrycznych to nic mu się nie dzieje (cóż to troche sprawa tego że w polsce połowa ludzi naprawia auta kładąc 2cm szpachli na blachy...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ciężko? JA wychodze z założenia (i znam wiele osób które tak myśli) że jeśli auto jest naprawione z zachowaniem procedur fabrycznych to nic mu się nie dzieje (cóż to troche sprawa tego że w polsce połowa ludzi naprawia auta kładąc 2cm szpachli na blachy...)

To był żarcik :polew: , ja zawsze kupuje bite auta i doprowadzam je do ładu, bo znaleźć idealne graniczy z cudem w dobrych pieniądzach, najważniejsze, że dwa ślady zostawia :decayed::good:.

Zresztą pooglądam to twoje padło z polerowanymi z zachowaniem procedur fabrycznych reflektorami na zlocie w Bukowinie. :pleasantry::decayed::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle ...

Samochd jest przepiekny, tylko w sumie zamiast bawic sie z tak wieloma rzeczami lepiej bylo dolozyc 25000pln i kupic tak dopasiony sline 3,0tdi quattro, bynajmniej ja bym tak zrobil.

Pozdrawiam.

I padło by pytanie co w nim zrobiłeś ? nic

umyłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zawitały dystanse 15mm na tył z H&R :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto będzie bardzo łatwo sprzedać :)

Osobom z spoza forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa before nie zrobiłem...

After zrobie jutro. Ale wygląda dużo fajniej. A na letnich będzie jeszcze lepiej :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 20:22_________________________________________________Pablo uwierz mi że pewnie więcej osób by kupiło to moje auto niż Twoje... :wink4::decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera before nie zrobiłem...

After zrobie jutro. Ale wygląda dużo fajniej. A na letnich będzie jeszcze lepiej :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 20:22_________________________________________________Pablo uwierz mi że pewnie więcej osób by kupiło to moje auto niż Twoje... :wink4::decayed::naughty:

No nie wiem moje miało tylko jednego dzwona i już jeździ prosto :decayed:Przynajmniej ja staram się jechać prosto :decayed:

Ale nie o nim mowa :wink4:

Dalej masz te 18" RS czy inne zapodajesz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam te RSy ale najprawdopodobniej na ten sezon zawitają 18' AVUSy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając siemiana mało to wiecie ile:D

ja kupowałem dystanse 17 mm na allegro z przedłużoną piastą i dawałem 180 chyba hmmm ale całą zimę jeżdżę bez zarzutu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja dałem poodobnie za 15mm H&R ze śrubami :decayed::naughty::wink4:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 17:54_________________________________________________w poniedziałek powinny się pojawić nowe felgi i nowa kiera :decayed: :decayed: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna mi się nudzić to auto i robie wszystko żeby go troche zmienić... :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...