Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam WSZYSTKICH :D

Witam od Roku jestem posiadaczem Audi a4 b5 avant 2001 lecz w rodzinie jest juz dluzej :D .

W weekend wrzuce Caly opis i pierwsze zdj auta.

Teraz na szybko Pare zdj :D Zapraszam do komentowania oraz czekam na porady .


vvvvv.jpg

fafafafa.jpg

dddd.jpg

dm-96YVLBMM.jpg

Edytowane przez kaFFFar

Opublikowano

Całkiem spoko, poczekam aż wrzucisz normalne zdjecia a nie paskudne HDR:wink: bo zapowiada sie ok

Opublikowano
Całkiem spoko, poczekam aż wrzucisz normalne zdjecia a nie paskudne HDR:wink: bo zapowiada sie ok

Dokładnie. Czekamy na foty:wink:

Opublikowano
  • Autor

Foty beda dopiero w sobote audi bedzie polerowane itp :D pozdrawiam

Opublikowano
Foty beda dopiero w sobote audi bedzie polerowane itp :D pozdrawiam

:thumbup1:

Opublikowano

Gleby, ten samochód musi mieć glebę:grin:

Ogólnie, zapowiada się ciekawie:naughty:

Opublikowano

Na tych HDRach wyglada ciekawie. Zrób normalne foto.

Tak jak wyzej gleba:)

Opublikowano

Daj normalne foto at first.

Opublikowano

Jakis to jest ślizg pod zderzakiem czy co bo fajnie to wyglada :decayed:

Opublikowano

czekamy na normalne foty, ale i tak już widac ze jest:kox:

Opublikowano
Jakis to jest ślizg pod zderzakiem czy co bo fajnie to wyglada :decayed:

z cupry? wstaw normalne foto :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ok w sobote wstawie normalne Zdj a z ta gleba to tez w weekend będę manewrowal :) ale dzięki wszystkim Za opinie. Pzdr

Opublikowano
Jakis to jest ślizg pod zderzakiem czy co bo fajnie to wyglada :decayed:

z cupry? wstaw normalne foto :wink:

dokladka z cupry:naughty:

Opublikowano

ładnie się zapowiada zapodaj fotki środka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kilka nowych zdj .

W sobote :

- polerka

- czyszczenie srodka

- koncowki wydechu

- wlepy

- zabawa gwintem :D

2eqeqeq2e.jpg

image_6.jpg

DSC_0033.jpg

hsrhrdshrdshsdh.jpg

Opublikowano

W sumie nie tak źle stroi polift z ta dokładką:whistling: przynajmniej w ciemnym kolorze:wink:

Opublikowano
  • Autor

Powiem ci ze na zywo ladnie wyglada ale bede musial w sobote jeszcze z jednej strony mala korekte zrobic ;D

---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

Ile przod obnizyc ?

Opublikowano
Powiem ci ze na zywo ladnie wyglada ale bede musial w sobote jeszcze z jednej strony mala korekte zrobic ;D

---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

Ile przod obnizyc ?

jak najmocniej:grin: jesli z przodu nie masz dystansu to zejdziesz sporo ale tył Ci nie wejdzie w nadkole z ta oponą.

Generalnie fajne mody i audi dobrze wyglada:wink:

Opublikowano
  • Autor
Powiem ci ze na zywo ladnie wyglada ale bede musial w sobote jeszcze z jednej strony mala korekte zrobic ;D

---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

Ile przod obnizyc ?

jak najmocniej:grin: jesli z przodu nie masz dystansu to zejdziesz sporo ale tył Ci nie wejdzie w nadkole z ta oponą.

Generalnie fajne mody i audi dobrze wyglada:wink:

Dzięki wielkie za takie słowa :) z tylu mam dystans i jest szeroko będę musiał troje stoczyć o gleba

Opublikowano

Fajna maszyna,widzę że kolega ze Szczytna nie daleko mnie pozdro z Nmr :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.