Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli bez pierscienia nie ma zadnego bicia? bo caly czas sie zastanawiam nad tym

Opublikowano

Dawaj w czerń plastdipem :) A halogeny nie chcesz zrobić żółta folią ?

Opublikowano
  • Autor
Dawaj w czerń plastdipem :) A halogeny nie chcesz zrobić żółta folią ?

Właśnie dip będzie najlepszy -) a ta folie to chyba nie bo do niczego mi nie pasuje

Opublikowano

Dobrze działasz,ja mam wolne dwa tyg i od tyg z garażu już:decayed: nie wychodzę

Opublikowano
  • Autor
Dobrze działasz,ja mam wolne dwa tyg i od tyg z garażu już:decayed: nie wychodzę

Co tam dzialasz :D bo jak pamietam z ornety to audi ladne i SZYBKIE :wink:

Opublikowano

jazda bez pierścienia to troche samobójstwo bo na nim wlasnie na piaście opiera się koło a śruby tylko go do niej dociągają, w tym momencie masz ciężar na śrubach.

Opublikowano
Dobrze działasz,ja mam wolne dwa tyg i od tyg z garażu już:decayed: nie wychodzę

Co tam dzialasz :D bo jak pamietam z ornety to audi ladne i SZYBKIE :wink:

Mycie woskowanie,lampy poszły do Gwertego,mieszek od Reggiego,gałka od s3 założone ogólnie robię przegląd auta mam podnośnik korzystam dopóki teścia nie ma. Od poniedziałku zacznę felgi szykować do malowania na wiosnę będzie 18:wink:

Opublikowano
  • Autor
Dobrze działasz,ja mam wolne dwa tyg i od tyg z garażu już:decayed: nie wychodzę

Co tam dzialasz :D bo jak pamietam z ornety to audi ladne i SZYBKIE :wink:

Mycie woskowanie,lampy poszły do Gwertego,mieszek od Reggiego,gałka od s3 założone ogólnie robię przegląd auta mam podnośnik korzystam dopóki teścia nie ma. Od poniedziałku zacznę felgi szykować do malowania na wiosnę będzie 18:wink:

tez mam galeczke od s3 :D a lampy jak robisz i jakie felgi masz :D

Opublikowano

W sumie fakt... Żebyś nie miał pomarańczowych kierunków to może tak ale tak by się gryzło i "choinka" by była.

:wink:

Opublikowano
  • Autor
W sumie fakt... Żebyś nie miał pomarańczowych kierunków to może tak ale tak by się gryzło i "choinka" by była.

:wink:

No a tak moze jeszcze wpadnie czarny dach i bedzie kosa :D

Opublikowano

Hm tylko może być słabo widać co ? Bo jednak kolor auta ciemniejszy... No ale można zrobić kumaci będą widzieć :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tzn na zywo kolor jest troche bardziej niebieski :D Musze jakis dobryy aparat kupic bo robienie zdj telefonem to lipa :D

Opublikowano

No na pewno wiadomo to nie ta jakość co prawdziwy aparat ;) Zakładaj graty i dawaj fot :)

Opublikowano
czyli bez pierscienia nie ma zadnego bicia? bo caly czas sie zastanawiam nad tym

ostatnie dwa sezony przelatałem na takich 5mm bez pierścienia i zero problemów:wink:

Opublikowano
  • Autor
czyli bez pierscienia nie ma zadnego bicia? bo caly czas sie zastanawiam nad tym

ostatnie dwa sezony przelatałem na takich 5mm bez pierścienia i zero problemów:wink:

5mm to bz problemu bo jeszcze felga siedzi na piascie :wink: Co innego jak bym kupil dystanse 10mm to smierc :D

Opublikowano

http://pictap.pl/di-NSF156PJ.jpg

A może by tak rejka z tyłu na klej? Ja mam na taśmie, kupilem w ciastoramie za chyba 7zł ale do zastosowania zewnętrznego i po przyklejeniu jej do auta blachy nie da się oderwać a jeżdże z nią już ponad 2 miesiące. Światło z ledów nad tablicą dużo ładniej pada na nią a przy ramce jednak jej górna część zabiera trochę światła...

Opublikowano
  • Autor
http://pictap.pl/di-NSF156PJ.jpg

A może by tak rejka z tyłu na klej? Ja mam na taśmie, kupilem w ciastoramie za chyba 7zł ale do zastosowania zewnętrznego i po przyklejeniu jej do auta blachy nie da się oderwać a jeżdże z nią już ponad 2 miesiące. Światło z ledów nad tablicą dużo ładniej pada na nią a przy ramce jednak jej górna część zabiera trochę światła...

a jestes w stanie dac jakies zdj jak to wyglada Garet ?

Opublikowano

a co z rejka Ci sie dzieje?

Ja u siebie mam przykręcona na śruby do klapy, pod nia jest gumowa wstawka i nawet z basem nie gra:banan:

Opublikowano
  • Autor
a co z rejka Ci sie dzieje?

Ja u siebie mam przykręcona na śruby do klapy, pod nia jest gumowa wstawka i nawet z basem nie gra:banan:

heh :D u mnie nic sie nie dzieje ale chce zobaczyc jak to wyglada :D jak kolega ma to niech doda zdj :D

Opublikowano

hmm a jak ma wyglądać? jak rejka bez ramki:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.