Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 Diesel


kaFFFar

Rekomendowane odpowiedzi

koncepcja sie zmienila :D ale to spontan ,jak nie pojda w zime zmiana opon i kolor rotora idzie w grafiti :D


cene dalem zaporowa ,ale moze ktos sie znajdzie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny środek. Szczególnie kierownica :D Widziałem u Barvina w a3 też taką, ale z kółkiem w alcantarze i robi robotę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty przód i te fiveflaty :))

:huh:

Fajny środek. Szczególnie kierownica :D Widziałem u Barvina w a3 też taką, ale z kółkiem w alcantarze i robi robotę :P

tylko do alcantary to jakies rekawiczu by sie przydaly ,bo sie szybko wytrze ten material czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda w rękawiczkach a-czwórką byłaby... dosyć komiczna :grin: Niby montują alcantary w różnych superautach, więc takiej tragedii pod względem wytrzymałości nie ma.
Nie rozmawiałem z nikim jak wygląda eksploatacja, ale u mnie na pewno zawita :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sie nie sprzedaly ,bo kazdy by chcial za pol darmo , jak nie bedzie zainteresowanych to zaraz opony przewalam i rotor w grafiti :D


Teraz juz pakiet zima nalozony , i ciesze sie szybka jazda :D czarne zimowki , plus z nudow zrobilem biale napisy na oponach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zimowkach zrobilem xD


Plan po ziemie , Wszystkie dodatki ze srodka , jakies ringi , dekory , klamiki , Jednym slowem wszystko co blyszczy idzie w black piano :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zimowkach zrobilem xD

Plan po ziemie , Wszystkie dodatki ze srodka , jakies ringi , dekory , klamiki , Jednym slowem wszystko co blyszczy idzie w black piano :decayed:

Mój chłop :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1:

sZafa , bede mial do cb romans ,w sprawie klamek ,ale to pozniej jak bede malowal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna filozofia, czarny akryl, dobrze odtłuścić, 2 - 3 warstwy, 24h żeby dobrze wyschło i trzyma jak wściekłe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn , jaki projekt pakiet zima :D ?


Żadna filozofia, czarny akryl, dobrze odtłuścić, 2 - 3 warstwy, 24h żeby dobrze wyschło i trzyma jak wściekłe ;)

i problem rozwiazany :hi: Spasiba

Edytowane przez kaFFFar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko cudo :D kolorek poezja ;) masz może kolego namiary na ta lotke jeszcze albo coś wiecej o niej napiszesz pw a temacik będzie śledzony bo projekcik kozak :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...