Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prędkość na FISIE B6


chomiczesq

Rekomendowane odpowiedzi

Wlaśnie przymierzam się do dorobienia sterowania VFIZ z panelu nawigacji (tego na tunelu obok nawigacji),

tylko przydalby mi sie ktoś z ślaska/opola z FIS i Navi w celu ściągniecia przetestowania rozwiązania z A4 B6/B7 (~ jedno spotkanie 1-2h)

W ramach odwzajemnienia za przysługę mogę zrobić znaczny rabat.

Odnośnie B5 wydaje mi się że jest taka opcja, tylko to samo przydałby się ktoś z okolicy - chętny do ściągniecia logów i później testu.

BTW: Ostatnio zlogowaliśmy A3/8L w celu dostosowania i poszło gładko :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze Mariusz kombinujesz szkoda że nie mam do ciebie bliżej,u mnie założona sonda EGT,zaznaczam nie jest to film o osiągach mojego parcha....ledwo rozgrzany był dlatego delikatnie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też macie różnicę w km/h pomiędzy radiem i licznikiem ? u mnie jest ok. 5km/h:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie im wyższa prędkośc tym różnica się deczko zwiększa między vfizem a licznikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, chyba rzeczywiście słabo rozgrzany był i dodatkowo grubą sondę EGT masz gdyż sporo inercja i niskie EGT.

A ja właśnie kombinuję z A6 i A8 :kox: a A8 z '99 już miała FIS FULL color i on jeszcze nadal działa idealnie

- jak widać jak się dobrze płaciło to i można było dobry FIS już '99 zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tych pierwszych zerach też pokazuje prędkość a w drugich zerach nic,a u mojego kuzyna oprócz prędkości pokazuje zmianę biegów ale on ma automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinno dać się, jednak nie w sposób prosty, ale strasznie na około (bo nie ma zdefiniownych fontów o takim rozmiarze w zegarze trzeba je na piechotę robić),

A z jakiego modelu ten screen ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinno dać się, jednak nie w sposób prosty, ale strasznie na około (bo nie ma zdefiniownych fontów o takim rozmiarze w zegarze trzeba je na piechotę robić),

A z jakiego modelu ten screen ?

Widzialem takie cos w A6 c6. Chcialbym cos takiego do b6 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...