Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prędkość na FISIE B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

trzeba miec kolorowy fis czy moze byc czerwony??

Opublikowano

szczegóły to z Mariuszem,można też robić wykresy np:przebieg boostu czy rpm,wiem wiem bajer ale jest

Opublikowano

no to koleś ma jutro czerwony telefon a pojutrze nowy numer :P

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

to nie ten sam Mariusz?

Opublikowano
  • Autor

Jaki nic ma ten Mariusz?

Opublikowano

Tak, to moje dzieło :naughty: tak wygląda teraz VFIZ :whistling:

Weźcie chłopaki usuńcie tylko mój prywatnu nr telefonu z forum :facepalm:

Opublikowano

:)

to pytanie czy można kupić i jaki to koszt (B7 kolorowy fis)

Opublikowano

W poście #4 jest link do watku w którym się zaczeło, sa tam zdjęcia jak to wyglada i jak się podpina.

Wiecej informacji to najlepiej pisać na maila [email protected] tam mam przygotowaną odpowiedź.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dzięki! :banan: sprzęcik do mnie dotarł i po 30 minutach był już na aucie. wszystko działa jak należy, profeska za wykonanie:hi:

Opublikowano

bez zadnych kosztow, jak masz concert 2 to mozesz sobie pokazac predkosc w displayu radia, ale chyba to juz znacie.

janusz

Opublikowano

cena 600 zł za ten bajer.

Opublikowano
mam concert 2 i tego nie znam :P

zapalasz silnik, radio normalnie chodzi, wylaczasz radio, trzymajac przycisk pierwszej stacji radiowej wlaczasz radio, teraz naciskasz przycisk tone 7 razy, w dolnej czesci display powinno byc cos takiego 00,0-00,0. po lewej predkosc, po prawej gala do podglasniania radio w zaleznosci od predkosci.

w radiu jest predkosc rzeczywista.

janusz

Opublikowano

Małe uzupełnienie, należy najpierw włączyć stacje radiowe, na CD/CDC pokaż nam coś innego. Do włączenia tego wystarczy kluczyk w pozycji Go, silnik może być zgaszony.

Opublikowano
Małe uzupełnienie, należy najpierw włączyć stacje radiowe, na CD/CDC pokaż nam coś innego. Do włączenia tego wystarczy kluczyk w pozycji Go, silnik może być zgaszony.

masz racje z tymi stacjami radiowymi, ale gdy t zrobisz w pozycji go to w czasie zapalania auta (przynajmnie u mnie) gasnie krotko radio i predkosci na radiu nie bedzie, bo po wylaczeniu radia lub wyciagniecia kluczyka radio wraca do stanu normalnego.

janusz

Opublikowano

panowie a na concert III nie działa ten bajer:wink:

Opublikowano

tak czytam i chyba spr u siebie czy działa :)

Opublikowano

U mnie działa szkoda tylko , że nie przenosi tego info na fis bo patrzeć na radio to tak średnio :decayed:

Opublikowano
panowie a na concert III nie działa ten bajer:wink:

Ja wiem, że ten bajer tylko w concert 2 działa.

Gesendet von meinem LT28h mit Tapatalk 2

Opublikowano

Szkoda że to takie drogie :-/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.