Skocz do zawartości
IGNOROWANY

17 " jaki kolor? Biały/Czarny/Grafit


Salin92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Korzystając z okazji ze zbliża się zima i trzeba zmieniać opony ( w moim przypadku z felgami ) na zimowe, chciał bym odrestaurować wypiaskować i pomalować swoje felgi .

Ja się zastanawiam nad kolorami czarnym albo białym , aktualnie jestem za czarnym ;p ale wszystko może się zmienić , wydaje mi się za czarny bardziej by pasował.

Na jaki kolo wy byście pomalowali te felgi.

Felgi mi się podobają i chce je zostawić,

Moje felgi:

f8m5.jpg

0p9p.jpg

hjbi.jpg

sc7q.jpg

xdo7.jpg

Co myślicie o takim malowaniu moich felg:

Kolor czarny mat rant czerwony domalowany plistidipem?

torque2.jpg

Czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie to porządnie zrobione mam na myśli proszkowo to cena jak najbardziej ok , a ja bym rzucił jakiś lekki kontrast do autka bo teraz to trochę CI się zleje , nie myślałeś o bieli ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz wydać tyle kasy to lepiej je sprzedaj i kup coś ładniejszego bo te to delikatnie mówiąc d*py nie urywają :thumbdown:

Do twojego koloru najlepiej srebrny pasuje, także ja bym za dużo nie kombinował.

Za 800-1000zł to już idzie ciekawe felgi wyrwać.

Tyle z mojej strony :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz wydać tyle kasy to lepiej je sprzedaj i kup coś ładniejszego bo te to delikatnie mówiąc d*py nie urywają :thumbdown:

I to bardzo delikatnie. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie felgi byście polecali tak do 1000 zl ?

Mi to się te felgi podobają nawet, sa inne niż wszystkie.

ORYGINALNE ALU AUDI A3 A4 S-LINE 17" KPL (3640437946) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie felgi byście polecali tak do 1000 zl ?

Mi to się te felgi podobają nawet, sa inne niż wszystkie.

ORYGINALNE ALU AUDI A3 A4 S-LINE 17" KPL (3640437946) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ET do d*py :thumbdown: potrzebny dystans. A wzór już też oklepany i felgi w średnim stanie.

Ja bym celował w coś takiego

Alufelgi z oponami 17 cali , 5x112 , Audi, Mercedes ,VW ,okazja Kielce ? Tablica.pl

Parametry ok stan też niczego sobie i cena nawet przystępna. Do tego oponki 205/50 bym wsadził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie felgi byście polecali tak do 1000 zl ?

Mi to się te felgi podobają nawet, sa inne niż wszystkie.

ORYGINALNE ALU AUDI A3 A4 S-LINE 17" KPL (3640437946) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ET do d*py :thumbdown: potrzebny dystans. A wzór już też oklepany i felgi w średnim stanie.

Ja bym celował w coś takiego

Alufelgi z oponami 17 cali , 5x112 , Audi, Mercedes ,VW ,okazja Kielce ? Tablica.pl

Parametry ok stan też niczego sobie i cena nawet przystępna. Do tego oponki 205/50 bym wsadził.

Na ET nie spojrzałem - chodziło mi o wzór - moim zdaniem nie jest oklepany, ale ponadczasowo piękny nizależnie od wielkości, czy to 17" czy 20" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koła nawet wporządku i ja bym je widział albo w ciemnym srebrnym kolorze albo w jasnym graficie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam własnie zdjęć audi w moim kolorze z pomalowanymi felgami ale wszystkie są w standardowym srebrnym kolorze.

Możecie mi podesłać jakieś fotki szarych audiczek na kolorowych felgach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...