Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

opona 215/50/17 potrzebne opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To nie ja pisze i mówie tu o różnicach.

Przeczytaj dokładniej temat a nie ostatnie 4 posty.

Ja tych 215 nie mam i nie wiem jak na nich się jeździ.

Dopiero planuje ich zakup.

Także proszę o uważniejsze czytanie bo zwracasz uwagę nie temu co trzeba.

Ja tylko poprawiłem dane dot.profilu i wymiarów.

  • 2 lata później...
Opublikowano

odgrzewam kotlettttoooo :banan::banan:

Z zapytaniem jak tam Fido na 215/50 :D

Opublikowano

Jak ?

Polecę każdemu kto chce trochę więcej komfortu niż na fabrycznym zestawie.

Już mnie nawet za ten rozmiar niektórzy forumowicze znienawidzili twierdząc,że wciskam wszystkim na siłę. :grin:

Ja jestem zadowolony.

Komfort na +

Prowadzenie w koleinach na +

Bardzo małe przekłamania licznika, przy licznikowych 160 km/h , GPS pokazuje 157-8 km/h

A jak chcesz zobaczyć jak to leży na feldze 7,5 cala i zawieszeniu 1BE to kliknij linka

https://picasaweb.google.com/103344824460604702490/11Marca2014

Opublikowano

czadowe te zdjęcia zapamiętam sobie. ja mam kurde dylemat między 18 a 17. Wygląda ładnie zgrabnie. Lepiej niż u mnie 205/55/16 na 1BA. Ale te fele to masz zajechane jak sandały mojżesza :D

Ale chyba o cala za małe te fele :D

Opublikowano

Ale te fele to masz zajechane jak sandały mojżesza

Wiem, od kilku lat się zabieram by je odświeżyć ale zawsze inne priorytety wyskakują.

Przestałem się tym przejmować.

Z wiekiem spada zapotrzebowanie na lans, a rośnie popyt na święty spokój. :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

Kupiłem Audi A4B8 i mam założone opony zimowe 225/50/17. Mam okazję kupić letnie 215/55/17.

Jaka będzie różnica w takim rozmiarze i czy mogę do niej takie założyć??

Pzdr

Edytowane przez ?ukaszWLKP

Opublikowano

A czy w specyfikacji tego auta masz napisane, że wspierają tą rozmiarówkę?

Jeżeli chodzi o opony w tym rozmiarze, to stosunkowo aktualny, bo z 2 marca ranking znalazłem tutaj http://www.oponeo.pl/artykul/test-opon-letnich-adac-2016-w-rozmiarze-225-45-r17-y

Proponuję tam też dopytać doradcę czy dane ogumienie będzie dobre do danego modelu auta. Możesz to zrobić telefonicznie lub mailowo.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Hej, skromne pytanko mam :grin: zmieniłem opony na zimowe 205/55/16 z letnich 225/45/17 i poczułem zmianę komfortu na duży plus (głównie miasto). Powiedzcie mi czy na moje felgi 17 cali 7j powinienem szukać opon 215/50/17 dla poprawy komfortu? Z waszych opinii wygląda, że poprawa jest spora :hi: Pozdrawiam

Opublikowano

Powiedzcie mi czy na moje felgi 17 cali 7j powinienem szukać opon 215/50/17 dla poprawy komfortu?

Tak, jak najbardziej polecam.

225/45 czy 235/45 to sporo gumy i jeśli jeździ się po kiepskich drogach to niestety tą szerokość czuć.

Musiałbyś przejechać się sam bo co użytkownik to różna opinia.

Ja jestem zadowolony.

Opublikowano

Hej, skromne pytanko mam :grin: zmieniłem opony na zimowe 205/55/16 z letnich 225/45/17 i poczułem zmianę komfortu na duży plus (głównie miasto). Powiedzcie mi czy na moje felgi 17 cali 7j powinienem szukać opon 215/50/17 dla poprawy komfortu? Z waszych opinii wygląda, że poprawa jest spora :hi: Pozdrawiam

Na tą felgę tylko i wyłącznie 205/50/17 jeździłem na różnych felgach i różnych oponach ten rozmiar był dla mnie bardzo komfortowy i wygląd był tez w miarę ok.

Opublikowano

Możesz śmiało zakładać 215

Opublikowano

Dzięki bardzo za opinie! Lukasz1989 - mówisz o rozmiarze 205/50 ze względu na 17 cali czy szerokosc 7j? Pozdrawiam

Opublikowano

Pewnie ze względu na szerokość, ale to bzdura. Śmiało możesz brać 215, jak wspomniał Fido.

Opublikowano

Fabryka zakłada 235/45/17 na fele 7,5 cala to 215/50/17 do 7 calowej felgi będzie idealna.

Opublikowano

Dzięki, tak myślałem. Zacznę szukać 215. Pozdrawiam :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja też polecam 215/50/17.

Osobiście w maju 2016 przesiadłem się na ten rozmiar z 16'' auto wygląda o wiele lepiej, a komfort taki sam, spalanie - nie widać różnicy.

Mam założone Fulda SportControl, niestety nie były najtańsze, ale po 20 000 km prawie nie widać zużycia.

Opublikowano
  • Autor

Koledzy a powiedzcie jakie dajecie ciśnienie do 215/50/17?

Opublikowano

Ja bije tak jak dla rozmiaru 235/45/17 czyli z wlepki

Opublikowano

Ja tak samo.

Na początku przy montażu nabili mi 2.7 ale wtedy opony trochę głośne były.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na szerokości felgi 7.5" 215/50/17 nie będzie za wąsko? Jakiś rant ochronny dla felgi zostanie?

Pytam bo nie wiem który rozmiar dębic frigo hp2 wybrać.

Tak jak zaleca fabryka 235/45/17 czy 225/45/17 czy może 215/50/17 te ostatnie są ponad 50zł na sztuce droższe, więc nie wiem czy warto dopłacać...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.