Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S5 Sportback Sepang Blue


pocas

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez nic nie zauwazylem zlego narazie przy tych szybach , pewnie temu ze to zawieszenie nawet przy 1BV jest mieciutkie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nic nie zauwazylem zlego narazie przy tych szybach , pewnie temu ze to zawieszenie nawet przy 1BV jest mieciutkie :grin:

Do laryngologa zparaszam każde a5 wydaje dźwięki przy przeciążeniach na zakrętach wjeżdżając np w studzienkę - jedni to słyszą, inni nie zwracają uwagi a inni udają że nie słyszą - poza tym nie każdy jest w stanie to usłyszeć - trzeba być zrytym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy od czlowieka ... jeden slyszy drugi nie tak jak mowisz , jeden robi za biurkiem a drugi od dziecka przy maszynach stolarskich wiec nie slyszy, co nie znaczy ze jest zryty :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy od czlowieka ... jeden slyszy drugi nie tak jak mowisz , jeden robi za biurkiem a drugi od dziecka przy maszynach stolarskich wiec nie slyszy, co nie znaczy ze jest zryty :facepalm:

Mi chodziło ze trzeba być zrytym zeby to słyszeć bo każdy kto ze mną jeździ mówi ze nic nie słyszy i ze ja jestem zryty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się nagrać coś profesjonalnym mikrofonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że w czasach Szymenia S6 to mogę iść sobie kopać ziemniaki na polu ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic :) Nie mam u siebie turbin tylko kompresor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRC dłubie je na 500ps/600nm to juz napewno przyjemnie jedzie,a pewnie przy zmianie kompresora na cos lepszego idzie jeszcze troche ugrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500? No chyba nie bardzo. Max to tak 450KM przy sofcie i kółku. Kompresora nie można wymienić bo nie ma na co. Zupełnie inne możliwości są przy 4.2. Bo wtedy się go uturbia na ok 600KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robia, robia... dobrze Ci kolega pisze

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1622607_671761462866111_381735646_n.jpg

MRC to jeden z najlepszych tunerow audi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to jest właśnie problem silników 3.0T. Jeden zrobi te 500KM na kółku, a drugi ma wielkie problemy by dobić do 410KM. Taka specyfikacja. Zobaczcie wykresy robionych V6T. Jeden ma bonus na stocku od razu 350KM, a drugiem się trafi tylko 320KM. Jedno wielkie losowanie.

Mlody_z_drogi - dlatego tak bardzo mi smutno z tego powodu : ) Bo rozbudowa realna kończy się tylko na fmicu, kółku i sofcie do silnika/s-tronica. W przeciwieństwie do 4TT, gdzie można się bawić turbinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...