Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak na szczęście TAK. Panewki mechanik oglądał i stwierdził że są w zadziwiająco dobrym stanie ?

Dziękuje bardzo

Opublikowano

Witam i pozdrawiam dziękuje firmie futurum  za regeneracje i wysyłke  mojej pompy oleju do UK ,silniczek  chodzi teraz równo az miło poprzednio pompa naprawiana w dwóch róznych warsztatach stracona kasa bo silnik chodził jak sieczkarnia jeszcze raz pozdrawiam i dziekuje ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

Czy jakiś obligatoryjny rabacik dla klubu obowiązuje? Potrzebuję poprawić mój CAGC traktorek. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

50 taniej

Opublikowano
6 godzin temu, FUTURUM napisał:

50 taniej

To biere. ?

Opublikowano

CBAB i CFFB maja takie same pompy ?

Opublikowano
  • Autor

Jeśli są powyżej 2010r to tak.

Opublikowano
  • Autor

Jeśli jesteś zadowolony z naszej roboty wejdź na fb i zostaw wiadomość.Dziękujemy

https://www.facebook.com/futurumserwispomp/

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

IMG_20181213_180708.thumb.jpg.e56b1d17a96653e23a85d563a19913f5.jpgIMG_20181213_180653.thumb.jpg.b8f72488b5bbf78e385bbf66d7a99fe8.jpg

Chciałbym przedstawić wałek z 2.0 tdi (2007r) w którym wymieniany był 4 razy sam zabierak w przeciągu 1,5 roku.Starsza osoba opowiedziała jak to jeden z warsztatów namawiał go na wymianę samego "trzpienia" plus raz wymiana samej pompki olejowej na nową z serwisu za ok 1000zł.Za każdym razem kazano wymieć olej i filtr.

Jaki z tego morał?Mechanik zadowolony-"Kowalski" zasmucony.

Tak objechanego wałka jeszcze nie mieliśmy w przeciągu 8 lat...

Opublikowano

Na właśnie wysłałem do was moduł pompy.  

Oby szybko do Was doszedł  :D  ale chyba nie zdąży wrócić przed świętami....  Teraz kurierzy przeciążeni pracą...  

Może też się załapię na rabacik.  :D

 

 

 

IMG_20181217_153251.jpg

Edytowane przez julo23

Opublikowano
  • Autor

Witam.czym wysłane? 50 zł będzie w kieszeni :)

Opublikowano
  • Autor

Przyszedł wczoraj wieczorem ipostem.

Leży już na stole operacyjnym,filmik i zdjęcie prześlę później...

Opublikowano
  • Autor

Moduł zrobiony ale nie ma możliwości odbioru(śnieg pada na północy) -kurier w rowie.Dostawa paczek i odbiór jutro.

 

IMG_20181219_171006_6.jpg

Edytowane przez FUTURUM

Opublikowano

Dzieki za info. Strasznie wyrobiony byl ten imbusik. Chyba w ostatniej chwili go do was wysłałem....

 Kiedy dojdzie to dojdzie... nie ma tragedii. Sam dorabiam fuchy czasami na inposcie takze sie nie dziwie i wiem jak jest. Poczekamy. na zdjeciu moja A3  -najszybszy kurier w miescie :)

dzieki za rabat. 

IMG_20181211_155658.jpg

Opublikowano
  • Autor

Na granicy wytrzymałości...20-30 tyś. i czerwona kontrolka

IMG_20181220_192350.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jak obiecałem tak zrobiłem-przesyłam filmik

Opublikowano

O kurna, czas na niego był. 

Opublikowano
W dniu 8.06.2016 o 21:53, FUTURUM napisał:

POLECANE WARSZTATY, ZA KTÓRE RĘCZYMY OSOBIŚCIE, ŻE WYJEDZIESZ ZADOWOLONY I OCZYWIŚCIE Z NAPRAWIONYM SAMOCHODEM:

-R.S. Autoserwis. Śmietanka R.-Wrocław

- www.ligeziewicz.pl Auto Service Ligęziewicz- Rabka-Zdrój

Witam Futurum wpis powyżej jest z 2016 roku. Pytanie nadal polecacie zakład z Rabki  Ligęziewicz bo mam do niego 60km ogarniają wymianę naprawę pomp olejowych z silników 2.0 tdi tak jak wy czy trochę im brakuje :D

 

Opublikowano
  • Autor

Od lat biorą od nas podzespoły.Wiedzą co robią

Opublikowano

Witam. Pytanie do firmy FUTURUM, mam silnik 2.0 tdi BPW auto od nowości aktualnie ma 270000 tyś przebiegu, jakieś 60 tyś temu wymieniany był sam imbusik, pewnie już gniazdo jest wyrobione. Będę z wami się kontaktował w sprawie regeneracji tego modułu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.