Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] by maniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Od razu po zdaniu prawka zacząłem rozglądać się za Audi. Początkowo miało być to b4 ze względu na kasę, ale jednak trafiła się okazja :facepalm: i padło na b5 :banan: Komfort i ekonomia - główne założenia przy zakupie pierwszego samochodu, dlatego silnik to 1.8 ADR. Chodzi równo i cicho, pomimo, że ma nalatane 350kkm. Audi jest z 1997r, pierwsza rejestracja w styczniu 98'. W 2004 ostatni wpis w książce serwisowej z przebiegiem 159kkm, więc chyba licznik wskazuje w miarę realny stan :wink: Buda do lekkich poprawek, przedni prawy błotnik i tylne lewe drzwi są atakowane przez rude monstrum :grin: Po zimie będziemy z tym walczyć, teraz jednak trzeba doprowadzić autko do idealnego stanu technicznego.

WLEPA:

dsc_1505i9u8x.jpg

Wyposażenie:

- ABS;

- Klimatronik;

- 4x AirBag;

- Regulowana kierownica;

- 2x el. szyby/2x "KorboTronic";

- el. lusterka;

- pakiet oświetlenia wnętrza;

Zrobione:

- Montaż podtlenku LPG na sterowniku Stag;

- Wymiana świec;

- Wymienione górne wahacze, końcówki drążków;

- Zregenerowanie maglownicy;

- Wymiana kompletnego rozrządu, oleje, filtry;

- Poduszka pod silnikiem;

- Wywalone oznaczenia z klapy;

- drążki kierownicze;

- wywalenie kata;

- Audi Swing - 18"

Do zrobienia:

- wymiana oleju w skrzyni;

- komplet przegubów;

- drzwi na gładko;

- pospawać dokładki;

- częściowe malowanie budy/polerka;

9171472.jpg?1384032605

9171473.jpg?1384032605

9171483.jpg?1384032605

9171481.jpg?1384032605

Opublikowano

Gratuluję zakupu :naughty: podobna do mojej :kox: oby godnie Ci służyła, powodzenia w modach i bezawaryjności :wink:

Opublikowano

Lampy i zderzak po lifcie:naughty: i 17" - dobre prezenty od poprzedniego właściciela:thumbup1:

Opublikowano

Po jednej fotce dużo nie można powiedzieć, dobre koło już jest :wink: zawsze to coś. Daj więcej fotek, no i środek

Opublikowano
  • Autor
Gratuluję zakupu :naughty: podobna do mojej :kox: oby godnie Ci służyła, powodzenia w modach i bezawaryjności :wink:

Dziękuję i wzajemnie :) Jak na razie jestem na etapie doprowadzania autka do jako takiego stanu technicznego, na pierwszym planie jest zawieszenie i układ kierowniczy (magiel do regeneracji).

Lampy i zderzak po lifcie:naughty: i 17" - dobre prezenty od poprzedniego właściciela:thumbup1:

Trzy prezenty i masa problemów :grin: Ale dobre i to.. :wink:

Po jednej fotce dużo nie można powiedzieć, dobre koło już jest :wink: zawsze to coś. Daj więcej fotek, no i środek

Dobre koło podstawą sukcesu :decayed: W najbliższym czasie postaram się zrobić więcej zdjęć :wink:

9ce8af4df1221c1emed.jpg

c0e6851bf23b7b42med.jpg

---------- Post dopisany 30-10-2013 at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany 26-10-2013 at 20:57 ----------

Zawieche trzeba było doprowadzić do stanu używalności, wymienione górne wahacze oraz końcówki drążków. W międzyczasie wpadła sekwencja. Zaciski w wolnej chwili pójdą w kolor.

DSC_0845.jpg

DSC_0812.jpg

DSC_0849.jpg

DSC_0794.jpg

DSC_0793.jpg

Opublikowano

Trochę pielęgnacji i będzie lalka :) Powodzenia w czynieniu :P

Opublikowano
  • Autor
Trochę pielęgnacji i będzie lalka :) Powodzenia w czynieniu :P

Dzięki ;)

Mała sesja z kolegą, jak wszystko wypali to skleimy jakiś film :) W trakcie zimy chciałbym odnowić alusy, są delikatne przetarcia, jak najlepiej uzupełnić ubytki?

9087189.jpg?1383302563

9087191.jpg?1383302563

9087192.jpg?1383302563

9087196.jpg?1383302563

9087204.jpg?1383302563

9087207.jpg?1383302563

9087208.jpg?1383302563

9087210.jpg?1383302563

9087220.jpg?1383302563

9087222.jpg?1383302563

9087223.jpg?1383302563

Opublikowano

Ładnie :laugh:

Dywaniki fajnie :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie czepiaj się dywaników :decayed: Na razie spełniają swoje zadanie, a to najważniejsze :grin:

Najpierw mechanika, później stylistyka :naughty:

Opublikowano

Do czegoś trzeba się doczepić, taka traducja, nie ma taryfy ulgowej :grin:

Opublikowano
  • Autor

Tradycja rzecz święta :wink:

Skleiłem małą zapowiedź, materiał nagrany w czwartkowe popołudnie nie pozwolił mi na wiele, ale zawsze to coś...następne "filmy" będą lepsze. Ogarnę tylko stabilizacje i będzie można nagrać coś na wyższym poziomie :grin:

Opublikowano

haha nie ma to jak 1.6+1.8 hahaha ,,DEMONY'' :polew:

Opublikowano
  • Autor

Twoim to pewnie w Szybkich i wściekłych by nie pogardzili :facepalm: W sumie był tam Diesel, ale chyba nie 1.9? :grin:

To nie żadne wyścigi, więc bez spiny. :thumbdown:

Opublikowano

Wyścigi to to nie są ale sam jak w seri miałem 110km to wcale nie jechało tsza było szukac 1.8 ale z takim znaczkiem ,,T'' ;):whistling:

Opublikowano
  • Autor

W tej kasie co miałem, to najwyżej mogłem kupić jakiegoś szrota 1.8T...więc odpuściłem turbo. Jak na pierwsze autko wystarczająco się odpycha, z czasem pomyśli się o czymś mocniejszym.. :wink:

Opublikowano

Kombinuj w dozbieranie kasy i swap na coś mocniejszego bo zwykłego 1.8 nie opłaca sie chyba za bardzo kręcić :P

Opublikowano

Ładna, oby dobrze się sprawowała ale kolorek bardzo ładny, alusie też ładne. pozdro.

Opublikowano
  • Autor
Kombinuj w dozbieranie kasy i swap na coś mocniejszego bo zwykłego 1.8 nie opłaca sie chyba za bardzo kręcić :P

Najpierw chcę całą resztę doprowadzić do ideału, mocy mi na razie nie brakuje. Później coś większego się upchnie pod maskę :wink:

Ładna, oby dobrze się sprawowała ale kolorek bardzo ładny, alusie też ładne. pozdro.

Dzięki, również pozdrawiam :)

Opublikowano

jak latam w twoje strony po piach tak tego ulepa jeszcze ani razu nie widziałem :grin:

Opublikowano
  • Autor

Niemiec go pod kocem trzymał i jakoś tak mu zostało.. :grin:

A tak serio, to rzadko jeżdżę w tamtą stronę. Piach bierzesz z tej "górki" czy na Wojdal jeździsz?

Od jutra stała trasa na Inowrocław.

---------- Post dopisany 08-11-2013 at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2013 at 16:20 ----------

Nowe zdjęcia..

9170951.jpg?1383934641

9170952.jpg?1383934641

9171067.jpg?1383934935

9170954.jpg?1383934641

9170957.jpg?1383934641

9171146.jpg?1383935070

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.