Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] moja a4 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co sadzicie o mojej audi

0e370e82748a6de3.jpg

25ada57d8dd49660.jpg

e7afe8bc5acc4d42.jpg

Opublikowano

na poczatek moglbys wrzucic fotki na forum a nie same linki :good:

super wnetrze :gwizdanie: zewnatrz tez wysmienicie...jedynie zmienilbym folia na szybach tzn sciemnil wszystkie oprocz czolowej i nie tak mocno jak to jest u ciebie czyli delikatnie ciemna

Opublikowano

Jeżeli o mnie chodzi, to faktycznie szybki z tyłu za ciemne, a z przodu za jasne. Taki numer jeszcze przejdzie w Avancie, ale na sedanie nie za bardzo.

Środek bardzo ładny, choć sam nie lubię drewna ;)

No i na koniec felunek. jakos mi sie nie widzi, ale to chyba kwestia gustu.

Generalnie fajne autko :good:

Opublikowano

audi jak audi , co można stwierdzić po 3 kiepskich fotach?

Opublikowano

j/w

kwestia gustu, sedany nigdy mi się nie podobały aż tak jak avanciki choć widziałem bardzo łądne więc nie są skreślone, o ile z zewnatrz zwykłe auto to mój gust mówi, że auta z takim środkiem w życiu bym nie kupił, dół jaśniejszy, góra ciemniejsza, środek czarny, kwestie drewna już pomijam :no: ale to właścicielowi ma się podobać :wink4:

Opublikowano

przesadzacie panowie, generalnie ładne autko i tyle :rolleyes:

Opublikowano

Nie jestem zwolennikiem imitacji drewna ale po za tym auto OK :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

niezly środek a co do imitacji drewna to jest o niebo ladniejsze jak w nowym mercu S-klasie... hehe

Opublikowano

a mnie sie ta fura podoba .jest ok.

Opublikowano

Ładna tylko to drewno :sick3:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

wyglada fajnie, zwlaszcza z zewnatrz.

jesli chodzi o mnie, to ja bym nigdy nie kupił avanta, tudzież kombi :) to jest dobre dla tatusiow i panow po 40 :) no chyba ze irko jestes starszym panem to luz

tylko sedna limuzyna sie liczy :)

Opublikowano

wrzuć troszke więcej fotek :gwizdanie:

Opublikowano

jesli chodzi o mnie to sugeruje zmienic fele 17,albo moze 18-takie jak ja mam-tak ja to widze-w polaczeniu z drewnem i jasna tapicerka,wyglada to komfortowo,ale w starym stylu,albo sie podoba,albo nie

,jesli chodzi o szybki-moje zdanie jest takie,albo wszystkie delikatnie,w tym samym stopniu,albo zadne

niezla... :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no mnie też drewno wogóle nie leży :wink4: wrzuć więcej fotek

Opublikowano

ładna furka. A powiedz mi, jak ci sie zbiera te 180 koni? Mam taka samą moc lecz silnik AJL i jak turbina sie wkreca to jest calkiem przyjemnie. Lecz jak w samochodzie jest kilka osob to jest bardzo duzy spadek mocy

Opublikowano

Ładna tylko to drewno :sick3:

faaajne drewno :shocked: :laghing2: :lol1::buhaha::nabijasie:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008' date=' 16:15[/size']_________________________________________________a reszta :kox:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 16:15_________________________________________________zajeb@#$%

Opublikowano

Autko ładne. Jak będę przesiadał się z B5 na B6 to będę właśnie szukał takiego (sedan + czarny kolorek + 1.8T pod maską + jasna skóra wewnątrz). Do tego dołożyć alusy 18" MAM8 z S8 i dla mnie :kox: Jedynie co mi nie pasuje to to drewno wewnątrz. Ale proponuję kupić inne listwy i to drewno wywalić. A co do alu to jak już wspomniałem MAM8 i będzie cacy :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.