Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy do B6 Avant Wejdzie wózek?


niuniek222

Rekomendowane odpowiedzi

Tak i gondola i spacerowka ale jak jedziesz gdzieś dalej na kilka dni zaczynają się schody. Chociaż jest i tsk o niebo lepiej niż w sedanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście standardowych rozmiarów wózek bez problemu się mieści do Avanta inna sprawa w sedanie gdzie jest o wiele mniejszy otwór załadunkowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ok miesiąc spodziewam sie synka i tak wolałem się upewnić. Nie chciałbym sprzedawać tego auta bo juz mam go pare ładnych lat i szkoda by mi sie z nim bylo rozstac. Jednak Audi to Audi a nie jakas tam inna marka ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak umiesz kombinować, to spokojnie z gondolą spakujecie się całą rodzinką na kilkudniowy wyjazd.

Ja już całe szczęście gondolę zamieniłem na spacerówkę i zrobiło się luźniej, ostatnio dwa pełnowymiarowe koła nawet się zmieściły :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, kolego nie panikuj, wejdzie spokojnie.ja mam 2 sedany b5 i B6. Do jednego i do drugiego pakuje dokładnie wózek x-Lander XA,40 słoików z miodem i 3 spore torby. W kabinie baza z nosidelkiem maxi cosi i torba z żarciem. Jak używaliśmy gondoli,to niestety albo mniej toreb i do bagażnika wejdzie, albo na siedzenie obok nosidełka. radziłbym ci zakup podstawowych gadżetów do obsługi dziecka,tj. Podgrzewacz turystyczny do mleka (w Lidlu 30 zł),chusteczki mokre i suche + piersiówka wódki od nerwów. Powodzenia i gratulacje.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

A tak w ogóle to gondola nie jest zbyt użyteczną. Używasz jej max 4 miesiące,to samo można zrobić co z, gondola, nosidelkiem a masz je na dłużej. Ja mam do sprzedania gondole x-Lander jakby ktoś potrzebował.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie czy wejdzie wózek dziecięcy trzeba by sobie odpowiedzieć - zależy jaki wózek. Dwa lata temu wybierałem wózek dla swojej pociechy i prawdę powiedziawszy te 100 x 100cm w avancie trochę zawęziło krąg poszukiwań. Z własnego doświadczenia powiem że Hartan Racer GT i gondola/spacerówka wchodzi idealnie na styk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wózek Teutonia Cosmo w B7 sie mieścił a że B6 bagażnik ma ten sam to też wejdzie. Ze spacerówką jest juz lżej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden spokojnie wejdzie ja teraz to mam mętlik w głowie stojąc przed bagażnikiem bo do spacerówki parasolki która powiem ze jest długa po złożeniu i miesci sie ino w skos do bagaznika i zajmuje duzo miejsca żeby weszła na szerokość to by było dużo lepiej bo reasumując musze do niej teraz dołożyć wózek z gondolą jak gdzieś z dwójką dzieci jedziemy:) i to jest masakra stelaż zajmuje miejsca a gondola jak pociąg tak że pół szyby wogóle mi nie widać.Jedyne teraz rozwiązanie to dokupiliśmy adaptery do wózka i nosidełko z auta zapinamy do stelaża wiec na krótki wypad gondola odpada która zajmuje w pierony miejsca

pozdrawiam wszystkich tatusiów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja jeżdżę cabrio i pakuje wózek do bagaznika:-)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wózek Tako Captiva (Mohican) i w wersji z gondolą zajmuje caly bagażnik; w wersji spacerowej można jeszcze małą torbę sportową włożyć. Wcześniej miałem Seata Leona 1M i wcale nie było mniej miejsca... tylko ten próg załadunku skłonił mnie do zmiany na A4 kombi ale teraz widzę ze d*py z miejscem nie urywa :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 jest ogolnie malym samochodem, bagaznik jeszcze jako tako ale z tylu miejsca na nogi dla pasazerow nie ma wiec jak ktos planuje wieksza rodzice to juz lepiej doplacic do c5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje założyć temat jak na Audizinie :wink: wklejaja fotki co przewozili w Avantach, niby bagaj mały ale sporo jak się okazuje może zmieścić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah dobry temat . Ja wam powiem ze wózek kupilismy bo zona chciała miec jak to ona nazywa "swoje audi " navington caravela . i miesci sie w bagazniku ale ciezko jest wcisnoac cokolwiek innego . ale koła sie łątwo sciaga wiec da sie upchnąc cos jeszcze po ich sciagnieciu . ale boje sie jechac gdzies w dalsza podróz jak bedziemy musieli sie spakowac w 3 osoby :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...