Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

Jak standard w a6

a mozesz to opisac albo jakas fotke wrzucc bo niekazdy ma standard z a6 w a4/b5? wedlug schematu to chyba lampki zapalaja sie w zalaznosci od otwartych drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba lampki zapalaja sie w zalaznosci od otwartych drzwi?

dokładnie tak, otwierasz drzwi od kierowcy zapala się podświetlanie nóg,lampka w podsufitce i lampka w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy sam to ktos robil? zakladal to podswietlenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

Podłączam się pod topic.

U mnie do niedawna po otworzeniu drzwi kierowcy zapalały się - lamka przednia na podsufitce, lampki tylne nad pasażerami, lampka w bagażniku (Avant), podświetlanie pod nogami kierowcy i lamka czerwona w drzwiach. Po otworzeniu drzwi przednich pasażera podobnie.

Od niedawna mam wszystko za wyjątkiem podświetlenia nóg i drzwi. Bezpiecznki są i żarówki są podobno OK wg elektryka.

Czy którys z Was ma pomysł WTF?

O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszedł nowy gadżecik u mnie

i już prawie mam wszystko z oświetlenia które było po lifcie

lampka1.jpg

lampka2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa ostatnio poszla mi z przed nosa ta lampka z allegro za 50 zl!!!!! teraz juz wiem kto mi ja sprzatna :gwizdanie: 200zl za nowke to troche zaduzo :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to nie ja ja kupiłem ją w servisie pół roku temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepne co zrobiłem to jest to , :naughty:w rzeczywistości światło jest białe tylko aparat mam do kitu troszkę. zapala się po otwarciu drzwi oraz jak wcisnę np: prawy przycisk to zaświeca się prawa strona samochodu a jak lewy to lewa

20372474.jpg[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 22:31_________________________________________________jutrobęde robił na przedni nogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz jak to zrobiłes z tyłu, co trzeba kupić i gdzie sie podłaczyć :notworthy: bo efekt jest :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz jak to zrobiłes z tyłu, co trzeba kupić i gdzie sie podłaczyć :notworthy: bo efekt jest :kox: :kox:

listwy kupiłem takie

http://www.allegro.pl/item677915148_xenonowe_listwy_postojowe_komplet_2szt.html

podłaćzyłem bezpośrednio do lamki w podsufitce każda strona osobno lewa do lewej zarówki prawa do prawej poprostu wlutowałem się w ścieżke na płytce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta lampka z tymi diodami wygląda masakrycznie:) jest jakis problem z jej załozeniem czy ona pasuje idealnie ?? a jak z podłączeniem kostki ?? pozdro

Pasuje idealnie z podłączeniem nie ma żadnego problemu w przy lamce była przejściówka więc tylko starą lamke wyjmujesz i wkładasz nową z diodami tylko będziesz musiał kabelek jeden od diod podłaćzyć tak aby się świeciły diody po zapaleniu świateł ale to nic trudnego w warsztacie jest gdzieś mój wątek jak robiłem podświetlenie nawiewów to wpiołem się w jeden kabelek w wiażce co dochodzi do radia musisz poszukać u siebie tego kabelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie, czy jest sens stosować półśrodki w postaci zmiany lampki "głównej" na jakiś "badziew z Chin" ? I to jeszcze za 200zł !!!!

Ja osobiście za te same 200zł kupiłem całą podsufitkę od lifta wraz ze wszystkimi lampkami (tymi do makijażu też). Trzeba było jeszcze dokupić plastiki na słupki, bo nowa podsufitka trochę bardziej odstaje od dachu niż stara. W sumie 250zł. A efekt.... SUUUUUUPER.

Przednia lampka , no to to jest lampka :) Daje tyle światła co latarnia morska :decayed: Dodatkowo zyskałem lampkę dla tylnej kanapy. Wszystkie przyciski super podświetlone i wszystko ORI :decayed:

Zdecydowanie polecam "mój" sposób na zmianę oświetlenia :tongue4:

Pozdrawiam

PS

Brawa dla kolegi, który podświetlił nogi tylnej kanapy. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesują mnie te dwie diody :) które doswietlają gałke :) wiem ze takie coś jest tez w skodach np superb i ktoś mi mówił ze jest super efekt tylko trzeba teraz taką lampke upolowac za tansze pieniądze bo 200 stówy to przegiecie ;//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...