Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO


Puchalke

Rekomendowane odpowiedzi

Szafa dobrze pisze,buda sie uklepie na kielichu od góry będziesz widział guzy od wahaczy:decayed:

Po tym się pozna ze solidna gleba haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15z050k.jpg2s797cp.jpg Auto zostaje juz chyba tak jak jest, w zime tylko blachare ogarnąc i jak dobrze pojdzie to siądzie air :whistling:. Jeszcze siadł poliftow zderzak s4 w calkiem spoko hajsie :wink:

346x3tf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykly zderzak na A4 to powoli rarytas...:facepalm: no ale co kto lubi

+1:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał zostac zderzak z a4, ale ze trafił sie w dobrym hajsie, to i niższy troche i z dokładką z cupry robi robote :whistling: na jakiej zasadzie działa zaslepka rejestracji? na jakies zaczepy czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał zostac zderzak z a4, ale ze trafił sie w dobrym hajsie, to i niższy troche i z dokładką z cupry robi robote :whistling: na jakiej zasadzie działa zaslepka rejestracji? na jakies zaczepy czy jak?

twoj jest europejski, pod zaslepke musisz mieć takie dziury we wnęce..

zderzak-s4-b5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tam sie powoli rzezbi w garazu, jeszcze we wrzesniu wjazd do lakiernika więc przygotowuje wszystko pod lakier :banan:

2cxatls.jpg+ reza sie zaslepka rejki :wink:178qr4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zderzaka przedliftowego pewnie da rade cos takiego wystrugac, ten plastik kroi sie nozykiem jak maslo, tak samo w przypadku polifta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie składa ze miałem "okazje" pracowac jako formierz i robiłem formy do zlewów :grin: nakładasz na wneke wosk rozdzielający ( lub bcos innego, mysle ze nawet jakies masło da rade :P ) no i po porstu ładziesz we wnęke wczesniej docięte maty ( im grubsze tym lepiej, polecam 300 lub 450 ) i na koniec kit z włóknem/ uni. Pozostaje jeszcze sprawa mocowania, na zrbobilem tak ze zatopiłem 2 sruby do drewna m6x100 a od wew strony wyciąłem otwory w belce i dałem duzo podkładek, skręcane na motylek. dzis pownienem miec ją juz gotową to sprawdzimy jak działa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecisz z tematem, jest szansa gdzieś pomacac auto jeszcze w tym sezonie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś w zaślepce umieścić magnesy neodymowe a we wnęce od tablicy przykręcić/przynitować kawałek blaszki albo wkręcić zwykłe śrubki z płaskim łepkiem. Montaż i demontaż takiej zaślepki byłby bezproblemowy i trwał dosłownie sekundę :decayed:

Takie magnesy bym zakotwił w zaślepce.

6lgvo334.jpg

Jak ktoś miał takie coś w ręce to wie że to trzyma jak diabeł sołtysa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tej co mam teraz raczej by nie utrzymało, ale postaram sie odbic kolejne i wtedy moze to wypali

jak cos to jestem pierwszy do kupna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...