Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nagłosnienie w małym pokoju


Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzisiaj właśnie u Teściów wykopałem coś takiego:

Media-Tech MT-3323 - nowe głośniki 2.1 z wbudowanym radiem :: PCLab.pl

Podłączyłem do lapka i ... świat i ludzie na mały pokój do gry i muzykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale umówmy się, muzyka z youtuba, mp3 też z jakością nie ma wiele wspólnego.

Poza tym do gier, jak sobie też głośniczki przy uszach postawisz (bo innego miejsca Kowi nie ma), to też wystarczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik wszystko zależy od "dojrzałości muzycznej", jednym wieża zagra super innym w zestawie za 20 tyś będzie czegoś brakować :-)

Jeden potrzebuje aby coś grało, kolega z wątku szuka raczej zestawu do łupania basem jescze inny lubi mieć wzorowe odwzorowanie sceny aby dokładnie wskazać gdzie kto w którym miejscu stoi z muzyków, dźwięki mają pływać po pokoju a nie być przyklejone do kolumn :-)

Wysłane z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsluch bylby najlepszy ale w sklepie inaczej to zagra niz w tej mojej klitce noi druga sprawa uzywki nie odslucham z porownaniem do innego zestawu, a juz w ogole na glosnikach ktore mialbym kupic. Troche sobie zwolnilem z zakupem sprzetu co by sie tak nie napalac.

A tak w ogole czym rozni sie w dzisiejszych czasach wieza od amplitunera? W opisach podaja stwierdzenia zestaw mini wiezy skladajacy zie z kolumn i amplitunera. Ale nic ciekawego nie w nowych "wiezach".

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amplituner to połączenie radia i wzmacniacza, często spotyka się też selektor wejść zintegrowany w zestawie, amplituner może być stereo lub wielokanałowy no i jest sprzedawany sam, jeden element. "Wieża" to już taki set, ktoś wybrał kolumienki, cd-playera i albo amplituner lub jako osobne klocki radio i wzmacniacz z selektorem wejść, ot cała różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...