Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kupić tanio i zeby służyło


seba17272

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam a4 b5 1.8 125 km avant która potrzebuje ingerencji w zawieszenie z przodu. Czyli chce kupić komplet wahaczy , 2 przeguby i 2 łożyska. Mam do wydania na wszystko 1000 zł. Jakiej firmy mi polecicie te wszystkie części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście polecam Msport 500-600pln za kpl a gra wara swieczki cena dobra i dobra jakość osobiśćie przelatałem 40tysi na nim i ciągle na gwincie i nic nie robiłem jeszcze zdaje egzamin i coraz wiecej ludzi sobie chwali:wink: coraz wiecej podróbek LF i innych. naprawde polecam

WAHACZE M.SPORT AUDI A4 A6 VW PASSAT B5 +GRATIS (3619019363) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiesz na Krafta cześci

z tym sobie odpuść,chyba że chcesz za kilka km znowu wymieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj MS-dobry stosunek ceny do jakości,przeguby i łożyska jak wyżej,

nasze wspaniałe drogi to i Lema potrafią zabić:grin:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

jeżdżę na MS kilkanaście tys. i na razie cisza

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

nie bierz tylko końcówek drążka z MS bo są słabe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj MS-dobry stosunek ceny do jakości,przeguby i łożyska jak wyżej,

nasze wspaniałe drogi to i Lema potrafią zabić:grin:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

jeżdżę na MS kilkanaście tys. i na razie cisza

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

nie bierz tylko końcówek drążka z MS bo są słabe

dokładnie tak cały zestaw ms jest ok ale koncówki zakladalem febi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a ja podepnę się pod temat i zapytam jakie końcówki drążków kierowniczych polecacie? oczywiście oprócz Lema. Słyszałem że Mele HD są dobre a gość w sklepie powiedział mi żebym pomyślał o naszym Krośnie co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mele, Ruvile ,Febi,Trw,. Nie kupuj nieznanej firmy jak nie chcesz po 10 tyś. wymieniać jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier kupił łożyska SKF na początku roku i znowu misi wymieniać.:shock3: To ja już nie wiem czy jednak te Skf są takie dobre.:eusathink:http://a4-klub.pl/images/smilies_smf/eusathink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może że i źle zamontował bo fakt faktem do mechaniki jest lewy :grin: ale tak szczerze raczej nie ma znaczenia jak się założy łożyska byle by nabić je prosto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem zawieszenie Kamoka i jestem zadowolony. Nie ma co przepłacać tak samo się rozpierniczy po naszych autostradach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...