Skocz do zawartości
IGNOROWANY

montaż pasków ledowych w drzwiach


team111

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak w temacie chciałem podzielic sie instalacją podświetlenia ledowego w drzwiach do zrobienia tego potrzeba było ok 150cm paska ledowego samoprzylepnego wodoszczelnego ja załozyłem o kolorze zimna biel (ale widomo kwestia gustu) zajeło mi to około 2 godzin pracy wpiąłem sie w instalcje czerwonej lampki która miałem już w drziwch wystarczyło przewiercić otwór 3,5mm w od spodu drzwi aby puscić okablowanie i przykleić taśme ledową z przodu 40cm a z tyłu po 25cm do postu dołanczam zdjęcia wg mnie efekt końcowy zadowalający :) koszt "modu" 20zł :)

Zapraszam do obejrzenia zdjęć

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczył by tylko jeden modul z 3 diodami:facepalm: ja tak mam i wystarczy a nie taka choinkę bez przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby miało to ręce i nogi należało by zamontowac ledy w całym aucie, dobre ledy do samej kabiny to koszt ok 200zł :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam też w rej. tylnej moduły które zakupiłem od kolegi z forum a w środku nie zakładałem ledów bo było by za jasno jedynie gdzie by sie przydały to w bagażiku bo tam mogło by byc jaśniej

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

calkiem fajny efekt moim zdaniem

dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal będę się upierał że lepsze jest wyrezanie ORI lampek i wrzucenie tam ledowych żarówek :) I wtedy wygląda to jak na AUDI przystało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt fajny ale wykonanie takie sobie. Dopóki się nie zpojrzy na ten pasek to wszystko pieknie. Trzeba by to jakoś ładnie zamaskować żeby tak się nie rzucało w oczy. Albo montaż tej taśmy od środka, jednego modułu 3 diody i zrobienie/nawiercenie otworów przez które świeciły by diody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze koszt modu to ok 20zł + kabelki izolacje itp własne. Jak rezałem lampki w swoich boczkach, kupiłem 4 ori lampki razem z zarówkami, kostkami i kablami za 40zł od kolegi z forum, zaizolowałem szmaciana izolacja wyciąłem dziury w boczkach które zreszta sa zaznaczone i praktycznie nikt nie jest w stanie mi udowodnić ze lampki nie były w wyposazeniu. Obyło sie bez druciarstwa i boczki sa dalej ori a efekt praktycznie identyczny :decayed:

Z drugiej strony przy jakim kolwiek wypadku w przypadku ubiegania sie o odszkodowanie, każda własna ręczna i amatorska ingerencja w instalacje to punkt zaczepienia do nie udzielenia nam odszkodowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panowie który pierwszy da ledy pod auto :grin: sory ale masakra jakaś... lepiej dać ledy w miejsce zarówek i efekt ten sam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, tym bardziej że koszta takie same :) no może przy dobrych żarówkach ledowych (czyt. tomnik) koszta troszkę wzrastają, ALE ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...