Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Nie taki znowu typowy Szarak - AVUS


TrollGun

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodze na korepetycje!

:thumbup1:

---------- Post dopisany 18-04-2014 at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 14:17 ----------

Kupiłem kierownicę trójramienną w średnim stanie. Poduszka ładna, ale skóra na obręczy wytarta na 75% obwodu.

IMG_0653.JPG IMG_0645.JPG IMG_0644.JPG

W takim stanie nie zamontowałbym jej do swojego auta, dlatego kupiłem zestaw do malowania skóry. Kierownicę wyczyściłem, przetarłem rozpuszczalnikiem, nałożyłem dwie warstwy farby i na to dwie warstwy utrwalacza.

IMG_0667.JPG IMG_0668.JPG IMG_0673.JPG IMG_0680.JPG

Efekt zadowalający, teraz wyglądem pasuje do stanu wnętrza mojej A4 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt spoko tylko na jak długo?? Czemu nie wysłałeś do Raggi do obszycia, efekt lepszy i trwalszy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt spoko tylko na jak długo?? Czemu nie wysłałeś do Raggi do obszycia, efekt lepszy i trwalszy:wink:

Jednak ograniczony budżet na samochód, zwłaszcza, że kupiłem jeszcze kilka innych gratów :decayed:

daj znac za jakis czas jak utrzymuje sie efekt i czy nie brudza sie rece

Jeśli trwałość będzie słaba, to o tym napiszę i kierownica pojedzie do obszycia :wink:

---------- Post dopisany 28-06-2014 at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2014 at 17:03 ----------

Po dwóch miesiącach kierownica nic nie straciła na wyglądzie, ręce też się nie brudzą. Także, jeśli ktoś nosi się z zamiarem odświeżenia swojej, polecam system Lederzentrum.

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

W weekend ja i mój samochodzik odwiedziliśmy Szkołę Jazdy Michała Kościuszko w celu nauki bezpiecznej jazdy :decayed: Świetna sprawa i super zabawa, zimowy parking pod hipermarketem to pikuś :wink:

DSC06128.JPG

DSC06141.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie wiedział, że zdjęcia wykonane w 2014r to pomyślałbym, że pochodzą z katalogów producenta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instruktorzy też byli pod wrażeniem, jak sie dowiedzieli że 16 lat ma już :D

Dziś autko pożegnało się z 280mm Lucas, a z radością przywitało 288 ATE (z Trepkowego Avanta :P ). Poprawa jest zauważalna, jednak wiosną pomyślę nad 312mm na nowych tarczach i klockach. W takim zestawie powinno już wystarczająco dobrze hamować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne audi i gratki za utrzymanie bo o lakier mało kto dba :grin: zarzuć mi linkiem pod te dystanse 10mm bo szukam takich chyba że masz jakieś inne dojście a w takim wypadku też słucham :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zastanawiaj sie tylko pakuj 312 i dobre klocki. bedziesz zadowolony ;)

Nie ma się nad czym zastanawiać, chcę tylko jeszcze przejeździć nadchodzącą zimę na swoich 15 i wiosną zakładam 312 :)

ładne audi i gratki za utrzymanie bo o lakier mało kto dba :grin: zarzuć mi linkiem pod te dystanse 10mm bo szukam takich chyba że masz jakieś inne dojście a w takim wypadku też słucham :decayed:

Dzięki :) Dystanse wyhaczyłem na Tablicy tanio - cztery sztuki 5mm. Do przymiarki założyłem dwie sztuki na koło, teraz siedzą pojedynczo czyli mam 5mm tylko.

Edytowane przez TrollGun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu wystaje jeszcze sporo, spokojnie łapie felgę na kilka milimetrów. Z przodu wystaje 2-3mm, ale to za mało, żeby złapać moją felgę. Dlatego z przodu nie mam dystansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo właśnie taki jest problem. 5mm z tylu tez mam ale chciałbym te 5mm dać na przod a cos szerszego na tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dzielone i kosztują tyle co zespolone :thumbdown: a wizualnie widać przewage zespolonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...