Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)


ganjaq

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie dzień jak co dzień i co wieczór coś dłubiemy. Dziś przy furmance zmieniliśmy przednie tylne klocki hamulcowe i końcówki drążka. Wczoraj zostały wspawane końcówki wydechu, przedwczoraj zamontowany tylni zderzak . Na dzień dzisiejszy auto wygląda tak jak na foto do zrobienia dużo ale wiele już zrobione . Po rozmowach z właścicielem smię twierdzić ze został zarażony a ja dopilnuje żeby choroba modzenia go nie opuściła .

Kolejne dłubanie

*progi

*spryski a zaślepki

Resztę modzenia będzie uzupełniał sam właściciel

Aktualne foto

http://s23.postimg.org/ko0ws5wwn/Zdj_cie_0177.jpg

To nie są od Ciebie te fele co na ostrowie miałeś ?:whistling:

Te te :decayed:

a Ty na czym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz klocków i końcówek drążków wpadła jeszcze dv FORGE na chwile żeby oszacować faktyczny stan mojej ale po kilku kilometrach moge śmiało stwierdzić że stara jest dobra

Zdjcie009_ehsqxpr.jpg

Co do auta i tego jak wygląda po maleńkich modach to :kox: albo mi odbiło albo to najładniejsza b5-tka avant jaką na oczy widziałem. Efekt nawet mnie powalił chodź spodziewałem się że będzie grubo, nigdy nie przypuściłbym że te zderzaki zrobią takie zamieszanie. Auto zaparkowane mam przed chatą i co 10 minut podchodze do okna żeby sobie na nie popatrzeć :kox: Oczywiście dobrą połowe roboty robią hiszpana koła. Troche sie Wam dziwie że jak je ogłaszał nikt się po nie nie odezwał :decayed:

Niedługo lepsze fotki

Zdjcie009_ehsqxwq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wyszło :decayed: jeszcze te progi w piździet i będzie malinowo :wink::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe foto niebieskiej z pozdrowieniami dla Młodego i Hiszpana

Zdjcie012_erpxqpe.jpg

Obraz-aut_erpxaqn.jpg

Obraz-aut_erpxasa.jpg

Obraz-aut_erpxase.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy wspomnieli progi wywal,halogeny w zderzak wrzuć i zaślepki na spryski i auto git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musze przyznac Maly ze audiczka stoi za***iście, doprowadziles ja do stanu idedalnego:decayed: zrobiles cos... co Ja od samego poczatku powinieniem zrobic:kox: Naprawde ladnie sie prezetuje:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchaja mi sie na usta slowa " A nie mowilem":grin::wink: Jest super a mysle ze detalekltore zostaly do zrobienia beda ogarniete w pierwszych wolnych chwilach:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jerk: jest jest, jest jest jest, spryski mam, zaślepek brak, progi do malowania wszystko praktycznie czeka na wolne chwile których maławo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na reala robi robote:)

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

aa i dzieki za pozdro:wink:

p.s trza by zrobic jakis spocik:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto dostało program zacny i przedni autorstwa ... Prezentacja polegała na starciu z 3.0 V6 quattro 220 hp sami osądźcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 190 HP teraz :kox: co powiecie na czarny grill

autosanjp_exrannn.jpg

I czy aluski te czy łopaty rs6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zobaczyłem drugie foto z felgami to zaraz na myśl mi przychodził Świr i Hiszpan.Auto:kox:działaj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...