Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.4 benz + lpg] Czarny ALF


Michalos

Rekomendowane odpowiedzi

No to na wiosnę będzie ładnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: amorki też eibach czy 1be? Pakuj to do auta na szybkości i pokazuj :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko u blacharza co najmniej do piątku:decayed: amorki "street star" nie wiem co to dokładnie jest, ale takie były w komplecie

---------- Post dopisany 24-02-2014 at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany 19-02-2014 at 15:25 ----------

auto wróciło, więc od razu wpadła kierownica trójramienna:banan::banan::banan::banan:

IMAG0803.jpg

jutro wpadną eibachy i może letnie kapcie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inne auto z tą kierą, nie?:wink:

ja sie jeszcze waham czy wrzucać lato :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera jest zaj.....:kox: tylko śmiesznie się teraz prowadzi bo jest cieńsza od poprzedniej:wink: na starej była jakaś nakładka skórzana przez co była grubsza:grin: jeszcze będę musiał pomyśleć nad renowacją tej kiery, bo góra trochę wytarta

ja w czwartek będę miał małe kamerowanie, więc lepiej mieć avuski niż kołpaki :grin::grin::grin:

p.s. stara kierownica na sprzedaż jakby ktoś chciał:decayed:

---------- Post dopisany 26-02-2014 at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2014 at 16:57 ----------

Avuski i Eibachy na aucie :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj sloneczko za bardzo przygrzalo koledze....

luty jest jeszcze...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamienic kola to chwila:wink: przyjdzie snieg albo mrozy to sie zmieni kapcie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamienic kola to chwila:wink: przyjdzie snieg albo mrozy to sie zmieni kapcie:grin:

niby tak ale ja jak juz zakladac bede to po to by jezdzic a nie krecic .... wieczorami jest za zimno na letnie... chyba ze sie turlasz a nie jezdzisz :wink:

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

Dawaj jakies foto tej kozicy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezle niezle :naughty: teraz to to wyglada przyzwoicie

co prawda kozica zostanie kozica ale ladnie juz to wyglada :decayed:

---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ----------

Tylko przy moim kurduplu nie stawaj na spocie bo leki wysokosci potem bedziesz mial :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o wysokość to ja jestem zadowolony :decayed: jest sztywniej i jest niżej, ale bez przesady. auta używam na codzień i niżej być nie może:wink:

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

a kozica to była tutaj:facepalm:

IMAG0797.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest fajnie, :kox:

dzięki :decayed:

---------- Post dopisany 28-02-2014 at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2014 at 10:39 ----------

micha mi się cieszy nieprzerwanie jak na nią patrze:grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak powinno być ;) trzeba spota kręcić...

---------- Post dopisany 02-03-2014 at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany 28-02-2014 at 14:36 ----------

takie tam ;)

michalos1.jpg

michalos2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmuj to -30 i szukaj gwinta :wink: z lampami poszedłeś w dobrym kierunku, szkoda, że nie dałeś obrysu w kierunek - robi to robote :wink: za białe fele masz u mnie +, zaczynam obserwować wątek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmuj to -30 i szukaj gwinta :wink: .......

po przejściu z 1BA i tak jest nisko:wink: gwint rozważałem, ale niestety autko codziennie pokonuje niezbyt fajne drogi wioząc mnie do pracy, często mam niewiele czasu na przejechanie z pkt A do pkt B i poprostu nie ma on racji bytu.

... z lampami poszedłeś w dobrym kierunku, szkoda, że nie dałeś obrysu w kierunek - robi to robote :wink: ...

O czym myślisz dokładnie pisząc o obrysie?

....za białe fele masz u mnie +, zaczynam obserwować wątek :hi:

fajnie, że nie tylko mi się podoba:decayed:

co do przyszłych planów (miałem zrobić to co jest i poprzestać:facepalm:) to zastanawiam się nad blendą na tył, halogeny w zderzak??:grin: kubły do środka, 2din... nie wiem nie wiem:facepalm:

w pierwszej kolejności na pewno pójdą spryskiwacze reflektorów, bo nie chcę mieć problemów na przeglądzie i w razie kontroli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką blendą? pisząc o obrysie mam na myśli postój w kierunku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tjuning to pasja... zawsze jest cos do zrobienia... nie mozna przestac... zreszta sam widzisz efekty...:decayed:

podoba sie podoba :kox:

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

jaką blendą? pisząc o obrysie mam na myśli postój w kierunku :wink:

spojler na tylna klape mial na mysli zapewne :whistling: a postoj w kierunku by byl dobry jak by mial tylne lapy usa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI A4 B5 1995-2001 AVANT SPOILER RS4 look TUNING (3955906635) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. nie wiem skąd mi się wzięła nazwa "blenda" :grin:

o żarówkach dwuwłóknowych myślałem, ale jakoś pozostało na tym co jest.

Co byście jeszcze pozmieniali? oprócz gwintu oczywiście:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...