Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)


Krzysztof102

Rekomendowane odpowiedzi

No po kliknięciu przyciskiem bez jakiś elektrycznych drogich gratów ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale sprzedam masz kolega Lukasxxx sprzedaje zawiasy pod tego moda sam mam i polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś takie sprężynki i amorki jak na filmiku? jestem zainteresowany jak coś :decayed:

---------- Post dopisany 04-05-2013 at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 19:50 ----------

Siłowniki do klapy znalazłem, AMORTYZATOR SIŁOWNIK KLAPY TYŁ AUDI A6 C5 AVANT (3164512604) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. kolego waldek22, skąd dorwałeś sprężynki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zaczyna się robić ciekawie, fajny bajer do naszych trumien:decayed: czekamy na przetarcie szlaku:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz pisalem do jakies firmy z poznania co robi sprezyny napisalem co i jak zobaczymy co odpisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie cisza co do sprężyn... Ma ktoś jakieś dojście do takich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkcja sprężyn, sprężyny naciskowe wytwórnia (3203868159) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Napisałem do nich zapytanie odnośnie wykonania sprężyn. Czekamy...

---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ----------

Napisałem do trzech firm. W jednej wykonanie takich sprężyn, to 8,80 zł netto za sztukę, w drugiej 15 zł netto, a w trzeciej spytali ile sztuk. Odpisałem że jak zamówię dwie i się sprawdzą, to zamówienie będzie pewnie o wieeeeleee większe :) Fajnie by było gdyby waldek22 w końcu się wypowiedział w tej kwestii skoro ma jakieś doświadczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, myślałem że te sprężyny będą droższe :) Tylko czy bez problemu da się je nasunąć na siłowniki? Jakby co to ja się na springi piszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówię dwie, spróbuję zrobić cały mod i jakby coś to można będzie nakręcić bardziej zorganizowaną akcję z zamawianiem sprężyn. Pewnie będzie taniej :) Żeby jeszcze wladek22 coś więcej powiedział...

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

tu dokładniej widać, że też jest tak samo rozwiązane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka siłę maja ori siłowniki w B6? Bo skoro zakładacie z C5 o sile 690Nm to interesuje mnie równica w sile do ori. A moje pytanie stąd by wiedzieć czego szukac do C5 żeby tak działało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka siłę maja ori siłowniki w B6? Bo skoro zakładacie z C5 o sile 690Nm to interesuje mnie równica w sile do ori. A moje pytanie stąd by wiedzieć czego szukac do C5 żeby tak działało :decayed:

Ori w A4 B6 Avant mają 530 N, w A6 C5 Avant występują 630 N i 690 N (te podobno będą potrzebne). Reszta parametrów takich jak długość całkowita czy długość suwu różnią się tylko minimalnie między B6 i C5. Różnica jest w średnicy cylindra i średnicy tłoczyska, ale to chyba nie jest problem. Sądzę że znaczna większa część całego siedzi we wcześniej wspomnianych sprężynach, które przed chwilą zamówiłem. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli trzeba szukać czegoś z siłą wyrzutu koło 850N i sprężynek żeby to wyrezac w C5 :decayed: Pytanie tylko od czego takie mogą być, pewnie od jakiegoś Vana albo busa no ale to trzeba przejrzeć katalogi. :wink: Tak czy inaczej trzeba jakoś sensownie zagospodarować ten przycisk na pilocie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka siłę maja ori siłowniki w B6? Bo skoro zakładacie z C5 o sile 690Nm to interesuje mnie równica w sile do ori. A moje pytanie stąd by wiedzieć czego szukac do C5 żeby tak działało :decayed:

Ori w A4 B6 Avant mają 530 N, w A6 C5 Avant występują 630 N i 690 N (te podobno będą potrzebne). Reszta parametrów takich jak długość całkowita czy długość suwu różnią się tylko minimalnie między B6 i C5. Różnica jest w średnicy cylindra i średnicy tłoczyska, ale to chyba nie jest problem. Sądzę że znaczna większa część całego siedzi we wcześniej wspomnianych sprężynach, które przed chwilą zamówiłem. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Czekam kolego co Ci z tego wyjdzie, jak coś ogarniesz to daj znaka też muszę silowniki wymienić to mod przy okazji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zrobią kilka sztuk więcej i zapodają na allegro, chętnie biorę.

Produkcja sprężyn, sprężyny naciskowe wytwórnia (3203868159) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Napisałem do nich zapytanie odnośnie wykonania sprężyn. Czekamy...

---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ----------

Napisałem do trzech firm. W jednej wykonanie takich sprężyn, to 8,80 zł netto za sztukę, w drugiej 15 zł netto, a w trzeciej spytali ile sztuk. Odpisałem że jak zamówię dwie i się sprawdzą, to zamówienie będzie pewnie o wieeeeleee większe :) Fajnie by było gdyby waldek22 w końcu się wypowiedział w tej kwestii skoro ma jakieś doświadczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez wezme do c5 i zobacze co z tego wyjdzie ;)

jak ktos zamowil to niech napisze do nich by na alledrogo wystawili kilka sztuk :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na zamówione sprężyny. W międzyczasie znalazłem coś takiego: 8E/B7 Umbauanleitung zur autom. Heckklappenöffnung am B7 Avant Zna ktoś dobrze niemiecki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj dokladnie gdzie te sprezynki zamawiales - osobe kontaktowa maila telefon firme itp

Dzieki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...