Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)


Krzysztof102

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze można skrócić troszkę tłoczysko by dochodząc do końca zatrzymywało sie na siłowniku a nie szło do maksymalnego otwarcia na zawiasie co nie będie bujało i nie uszkodzi mocowań zawiasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale silownik sam w sobie robil bujanie,

Aha bo myślałem że siłownik jeszcze do końca nie dochodził a juz blokowało na zawiasie i stąd bujnięcie. Ale skoro na siłowniku to niema wielkiego strachu uszkodzenia klapy wiec dla mnie to nie byłby wielki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecane zdjęcie dla kolegi Uchu2 , tak to u mnie wygląda :wink:

http://s8.postimg.org/wsqvr8w75/Obraz.jpg

a nr siłowników

4F9827552C02S - 650n

OB 4B9827552M - 630n to co poleca kolega Turzol

Dzieki wielkie!

O to chodzilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
:hi:gdzie można zakupić te części potrzebne do tego moda?

pierwszą część sprężyne można zamówić na ebaju lub we Wrocławiu ktoś już napisał jakiś link gdzieś tutaj jest na której stronie , a siłowniki to musisz szukać w dziale sprzedam części , a oringi i podkładki można kupić swojej miejscowości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem tak o strzelilem 30zł za 3 sztuki..

A po co 3szt?

2 szt za 20zł i w tym przesyłka? Oczywiście jeśli masz takie jak tu opisywane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj blad, 30zł za 2 szt. sa to wysokosc 32mm, szerokosc zew. 20mm szerokosc wew 10mm,

przy scisku 6,4 - 800N

przy scisku 8,0 -1000N

przy scisku 8,8 - 1100N

przy cisku 9,6 - 1200N

Wiecej nie wiem, ja kupilem 8 sztuk wlasnie do klapy do b6/b7, testowalem i miesiac chodzilo, jadnak nie mam juz auta do testu a sprezynki mi zostaly..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

ma grać gitara ta jak u mnie , jeżli masz w pilocie odblokowywanie zamka i działa to jak najbardziej da radę :wink: , przetrzymaj guzik na 2-3sek. i powinno usłyszeć że zamek odblokował się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie latać bo zamek działa :P Zobaczymy za kilka dni jak to się sprawuje na żywca :P

A tak na marginesie wysłałem zapytanie do kilku firm odnoście sprężyn gazowych, z myślą o ich montażu razem z gumowymi odbojnikami w klapie tak jak na filmie z golfem 5. tylko ciekawe czy mają takie krótkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolego jak będziesz miał jakąś odpowiedź dot. tych sprężyn to daj znać w tym wątku. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Siemanko Pany :hi: muszę wam poinformować że zauważyłem coś minusowego, tak jak któryś kolegów mówił odnośnie lata i zimy , no że w czasie mrozu od temp 2 stopni słabo sprężynka odpycha ale na szczęście mam mocniejsze siłowniki i podciągają jeszcze do góry , więc faktycznie zimie jest inaczej a w lecie inaczej podciąga sprężynę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...