Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)


Krzysztof102

Rekomendowane odpowiedzi

witam

ja mam upatrzone już siłowniki, bo od kiedy zacząłem śledzić ten watek auto jak by wyczuło moje chęci i praktycznie z dnia na dzień moje oryginalne siłowniki zdechły

i z trudem utrzymują klapę w gorze (nie mówiąc o jej podniesieniu) :P

tylko tak..

trochę boje się brać 650N, mam wrażenie, że prędzej czy później coś mi zniszczą (mocowania albo klapa sie rozejdzie) i myślę o 630 lub mniej.

Pytam więc Was, czy ktoś takich używa i czy się sprawdzają??

na razie z tego co czytam to zamontowane macie 650, a o słabszych tylko się mówi, wiec jeśli ktoś ma słabsze niż 650 to proszę o opinie jak się sprawują

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pislalem do firmy penta polska i dostalem takiego maila: Witam,

Sprężyna SZ 8010.20 x 032 - cena brutto 1 szt. 9,50 zł

WARUNKI SPRZEDAŻY

Ceny: Brutto (zawierają podatek VAT w stawce 23%) , EXW Wrocław

Koszty dostawy :

wysyłka listem poleconym - 6,50 zł

wysyłka kurierem: 17,60 zł

Za pobraniem: 21,40

Czas dostawy: będą w połowie przyszłego tygodnia

​Ja sie bede decydowal na te sprezynki

Czekam na dalsze informacje. Też będę je zamawiał. Jak się dogadasz to podaj ich nr telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak to jest, że na filmie sprężynka przy otwartej klapie jest u góry a u Harrego na dole :question::eusathink:

Czy w skodzie jest inny siłownik czy jak :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie srednio to widze te sprezyny ja kupowałem od kolesia na forum cale zawiasy sa przerobione i wieksze sprezyny i smiga to za***iście ktos zainteresowany PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz bo w skodzie pewno jest dobrze dobrany oring żeby spręzyna nie zjechała niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ja w przyszłym tyg. atakuję firmę i kupuję sobie 2 szt, jeżeli ktoś chce pisać ile i wyślę zwykłym priorytetem za kilka pln. A podkładki i oringi na miejscu kupicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ja w przyszłym tyg. atakuję firmę i kupuję sobie 2 szt, jeżeli ktoś chce pisać ile i wyślę zwykłym priorytetem za kilka pln. A podkładki i oringi na miejscu kupicie.

Poproszę 4 szt. i dane by wysłać PLN-y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku w skodzie (post 139 ) są niebieskie sprężynki a propozycja autora tego postu z pierwszej strony to zielone. Mam już mętlik w głowie. Powie mi ktoś w czym tkwi różnica między jednym a drugim ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku w skodzie (post 139 ) są niebieskie sprężynki a propozycja autora tego postu z pierwszej strony to zielone. Mam już mętlik w głowie. Powie mi ktoś w czym tkwi różnica między jednym a drugim ???

Pewnie w kolorze :decayed:

A tak poważnie to można by się spodziewać między sprężynami różnic ze względu na kolor gdyby były one od jednego producenta lub robione wg jakiegoś standardu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie wyjaśniłem. W tym katalogu zamieszczonym przez Patryś. http://www.metalimpex.pl/upl/df/38/Metalimpex-Sprezyny.pdf

Zielone - sprężyna do zwykłych obciążeń

Niebieskie - sprężyna do podwyższonych obciążeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zwróć uwagę że mają różny skok i wiec trzeba tez patrzeć na rozmiar nie tylko obciążenie by weszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inne sprezanie , tylko jak okreslic czy jest słabsza czy mocniejsza , moze z innego materiału(przekroju wykonana) a moze tez byc dłuzsza lub krótsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Kolor może być taki sam ale będzie miała inne wymiary sprężyna trzeba dobierać odpowiednio. Nie ma tak rym cym cym. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...