Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Check uboga mieszanka,


grusznik86

Rekomendowane odpowiedzi

gdzies było napisane o tescie vagiem uruchomienie pompy i w tedy zobzcysz czy to ona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świeci kontrolka elektronika silnika ,jak podpiołem pod komputer to pokazało mi bład wtrysku powietrza i brak osprzętu pierwsze raz widze coś takiego .Szukałem po internecie i może to być właśnie ta pompa do naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak u mnie też to samo było kombi zawór zacioł się wykreciłem zalałem go i zaczoł pracować, bo pompe słyszysz jak chodzi przy uruchomieniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja was zaskoczę spalaniem. Wychodzi mi jakieś 10-11l przy normalnej jeździe, ale no właśnie, wywala mi check ubogiej mieszanki, ale tylko na gazie. Pytanie co z tym zrobić? Błąd pojawia się tylko podczas jazdy w mieście. Co za tym idzie po pojawieniu się błędu samochód jest mułowaty. Pomyślałem o redukcji sondy lambda http://enerma.pl/3451-1964-large/redukcja-sondy-lambda-18x15-90-4mm.jpg

Czy to ma sens? W której sondzie wypadałoby to zamontować? Z gazem wszystko jest ok, ustawiony, a mimo to błąd pojawia się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wywala tyko na gazie to znaczy że nie ustawiony, a to co dałes linka to do drugiej sondy za katem a ona z tym błedem nie ma nic wspólnego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle wyregulowana instalacja i tylko szkoda silnika jak jest za ubogo , druga sonda jest tylko ot kata sprawności nie ma na nic wpływu , redukcja nie da rady ,jak masz kat walniety to tylko wymiana na inny lub programowo usuniecie drugiej sondy ,A i gaz ustaw bo szkoda silnika .Silnik jest dobery do gazu ale jak jest super wystrojony gaz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gazownik twierdzi że z lpg jest wszystko ok i szukaj pan winy w silniku, świecach, cewkach sondach itp.

Pewnie korekta długoterminowa poza zakresem

Jedź do gazownika lub sam to poustawiaj jeżeli masz kabelek.

Napisz co masz zamontowane

Tapatalk4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do redukcji, to link był tylko przykladem.

Koledze montowałem w passacie- też miał bląd ubogiej mieszanki. Odwiedził wszystkich gazowników i bylo ok. Wsadzilem redukcję i jest ok.

Co jest u mnie wtryski reg fasty z dyszami 1.8 lub 2.0 nie pamiętam dokładnie, reduktor versus i elektronika staga.

Kabel oczywiście mam. Z tego co zdążyłem zauważyć to masz różne czasy wtrysków pomiędzy pb a lpg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...