Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W takim razie sobie poczekam. W październiku ma mi się córa wykluć, to te resztki komfortu niech zostaną :naughty:

Opublikowano

A moja mała chętniej jeździła i jeździ twardym A4 niż miękką Corollą :decayed:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 14:39_________________________________________________Ale za bardzo bym nie usztywniał to fakt :wink4: wiem z autopsji, że jak wracasz po pracy zmęczony, to czuć każdy kamyczek na plecach :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

fajna srebrna strzała :good: :good:

Opublikowano

Stabilizatory RS4 albo H&R - choc to kolejny minus w komforcie :)

no co Ty :good:
Opublikowano

No co ja? Jest sztywniej, co wplywa na komfort :)

Opublikowano

a listwy na drzwi eski albo s-line?

Opublikowano
  • Autor

a listwy na drzwi eski albo s-line?

Będą, będą. Wszystko w swoim czasie.

Trza trochę zbudować napięcie :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Super Audi :)

Opublikowano

Artur jakie Ty masz dokladki porogowe? to jest Votex?

Opublikowano
  • Autor

Super Audi :)

THX :notworthy:

Artur jakie Ty masz dokladki porogowe? to jest Votex?

?????

Ori Made In Ingolstadt :decayed:

Opublikowano

Ja na razie nie ruszałem amorów, choć liczę sie z tym, że te długo nie pożyją :wink4:

Póki co, pomeczyłem dzisiaj swoją troszkę po fajnych zakrętach i jest po prostu BOSKO :decayed:

:good: heheh

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja na razie nie ruszałem amorów, choć liczę sie z tym, że te długo nie pożyją :wink4:

Póki co, pomeczyłem dzisiaj swoją troszkę po fajnych zakrętach i jest po prostu BOSKO :decayed:

:good: heheh

Ehh. Było bosko, ale już sie przyzwyczaiłem i d*pa. Czegoś brak...

chyba Quattro ;(

Opublikowano
  • Autor

moze jakies swieze fotki zapodasz :cool1:

W sumie od zmiany zawiasu nic się nie zmieniło. Jutro lecę do PL, to może po kuracji Megłajersowej coś wlepimy :naughty:
Opublikowano

Zrob soft w tym aucie w koncu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Zrob soft w tym aucie w koncu :tongue4:

Boję sie, że się Multi wysra :tongue4:
Opublikowano

Aaaaa... myslalem, ze masz manuala.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Aaaaa... myslalem, ze masz manuala.

No nie.

Multi juz na 7 lameli, ale mimo wszystko trochę risk jest. Na Forum już są podjęte pierwsze próby wirusowania z Multi, ale czekam na efekty. [br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 13:51_________________________________________________No i stało się.

Po 3 latach banana na twarzy moje Multi dołączyło do grona zjebów... :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Od pewnego czasu lekko poszarpywała, ale nie mogłem zlokalizować źródłą. Zamiast uderzyć gdzxieś do fachmenów, to delikatnie mówiąć olałem sprawę sądząc, że to być może dwumas się kończy. Dzisiaj rano zaczęły mi znikać literki (PRND) na wyświetlaczu. POtem wpadła na chwilkę w tryb awaryjny, ale błąd usunąłem i chwilowo nie powrócił, choć literki co chwilę znikają.

Zadzwoniłęm do specó, to mi powiedział na dzień dobry, że sterownik do wymiany, a szarpanie to zapewne już łańcuch i bieżnie, ale to musi zdiagnozować u siebie. Za 2 tygodnie jestem umówiony ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.