Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A gdzie tam widzisz xenony??

Opublikowano

1. Spryski nic nie daja

2. Misiaki nie moga sie czepiac

3. Jak lampa jest brudna to chyba snop swiatla jest ograniczony, wiec jak moze bardziej oslepiac niz czysty?

4. czytaj pkt 1

:decayed:

Opublikowano

Panowie jak zrobić czarne środki lamp w B6?

Opublikowano

pomalować lub kupić bixenon ( i też pomalować lub zostawić bo kolor ciemno szary jest ok)

Opublikowano

1. Spryski nic nie daja

2. Misiaki nie moga sie czepiac

3. Jak lampa jest brudna to chyba snop swiatla jest ograniczony, wiec jak moze bardziej oslepiac niz czysty?

4. czytaj pkt 1

:decayed:

1. A jednak coś dają - rozmażą Ci brud na kloszach :naughty:

2. Do lamp Truck'a nie mogą do każdych innych z HID'em owszem :naughty:

3. Jak lampa jest brudna to nie jest ograniczony, tylko rozproszony, co przy xenonie strasznie oślepia jadących z przeciwka :naughty:

Dziękuję - EOT :polew:

Opublikowano

mi tam też te felgi leżą... a z zawiasem też OK - terenówka to jeszcze nie jest... bolidem też nigdy nie będzie

zaczyna to ciekawie wyglądać :good:

Opublikowano

1. Spryski nic nie daja

2. Misiaki nie moga sie czepiac

3. Jak lampa jest brudna to chyba snop swiatla jest ograniczony, wiec jak moze bardziej oslepiac niz czysty?

4. czytaj pkt 1

:decayed:

1. A jednak coś dają - rozmażą Ci brud na kloszach :naughty:

2. Do lamp Truck'a nie mogą do każdych innych z HID'em owszem :naughty:

3. Jak lampa jest brudna to nie jest ograniczony, tylko rozproszony, co przy xenonie strasznie oślepia jadących z przeciwka :naughty:

Dziękuję - EOT :polew:

Konkludujac:

Nie wiadomo po co to. Zeby rozmazac, a pozniej zeby swiatlo bylo rozproszone.. :polew: :polew:

EOT :decayed:

Opublikowano

Hehehehe - poniekąd to taki rodzaj MOD'a "DIRTY HEADLIGHTS" :laghing2: A poważnie, to ciśnienie jest na tyle duże, że zmywa syfy, zostawione na lampach przez jadące przed nami auta

Opublikowano

3 razy użyjesz i zbiornik pusty :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A Wy swoje :polew: :polew: :polew:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

fajnie wyglada bardzo podobne do mojego :)

Opublikowano
  • Autor

fajnie wyglada bardzo podobne do mojego :)

Tzn, że podążasz w dobrym kierunku :decayed: :decayed: :decayed:

_________________________________________________

Dzisiaj założyłem dystanse i jest mniodzio.

Brakuje jeszcze gleby, ale nie mogę sie do dziadów dobić :wallbash:

Nie ma ktoś jakiegoś dojścia w sklep.tuning.pl?

Już 3 tygodnie piszę do nich maile, zagaduję na GG w sprawie wysyłki i zero odzewu :angry:

Opublikowano

Arturo dawaj fotki :kox::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Arturo dawaj fotki :kox::naughty:

Będą, będą...

...w swoim czasie. Muszę zmienić sprężyny, bo wygląda jak allroad :naughty:

Na marginesie. Dobiłem się do sklep.tuning.pl na GG. Ale upierdliwy jestem :decayed:

Wszystko ładnie pięknie. Wysyłają za graniecę, ale ...

...nie do Włoch :wallbash: :wallbash: :wallbash:

No nic. Znalazłem jeszcze jeden sklep i wysłałem zapytanie. Zobaczymy ;)

Opublikowano
  • Autor
Już dostałem odpowiedź z Rallyshop.pl

Wyślą mi towar bez problemu. Właśnie robię przelewik :decayed:

Już do mnie jadą Eibachy :naughty: :naughty: :naughty:

PS. Dzieki za linka :good:

Opublikowano

witam Ty masz listwy progowe Ms Design ?? czy jakies inne.

Opublikowano

O temat ruszył a miałem się na pw pytać czy jeszcze jeździ te kombi w dieslu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

witam Ty masz listwy progowe Ms Design ?? czy jakies inne.

Ori, ale i to będzie zmienione. Wypadałoby na s-line, ale kuszą mnie S4. Tylko czy to sie nie pogryzie ze zderzaczkiem? Biję się z myślami :mysli:

O temat ruszył a miałem się na pw pytać czy jeszcze jeździ te kombi w dieslu :decayed:

HEHEHE. A co ma nie jeździć. Rzekłbym nawet zapier... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.