Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czy to zintegrowana antena radiowa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam ostatnio podczas mocowania radia w mojej niuni zauwazylem cos takiego => http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f29241523c8cf03b.html , http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/49a59f1a55d5fb6e.html i tu jest moje pytanie czy nie jest to przypadkiem antena?? jesli cos wiecie na ten temat bardzo prosil bym o wyjasnienie :wink4:

Opublikowano

wyglada na antene, ale raczej GSM niz radiowa, jest na tym jakies oznaczenie tzn kod VAG?[br]Dopisany: 09 Sierpień 2008, 09:39 _________________________________________________albo od alarmu :mysli:

Opublikowano

Na pierwszym zdjęciu widać numer części: 4B0320539, ale nie udało mi się znaleźć co to jest.

Opublikowano

jest to czujnik temperatury od klimatronika.

tu jest link z passata

http://www.filipekauto.pl/produkty/?uid=1239

Temperatursensor Klimaanlage Audi VW 4B0820539

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200034113474&indexURL= :rolleyes:

Opublikowano

4b0 820 539 - czujnik temperatury - oznaczenie: przód-środek

Opublikowano
  • Autor

dzieki bardzo koledzy za wyczerpujace odpowiedzi :hi: na pierwszy rzut oka wydawalo mi sie ze to jest jakas antena radiowa ale dzieki naszemu forum juz wszystko jest jasne :> teraz bede musial go zamontowac na wlasciwym miejscu bo zostawilem go za radiem :wink4: pozdrawiam

  • 1 rok później...
Opublikowano

Zeby nie otwierać nowego wątku zapytam się w tym(fotek autora nie widac) u mnie jest taka antenka obok anteny od radia...to jest wlasnie od climatronic? DSC00381.jpg?t=1259920084

Opublikowano

Zdecydowanie nie od klimatronika, raczej pozostałość po jakimś dodatkowym wyposażeniu.

Opublikowano

to jest wlasnie od climatronic?

a od kiedy klimatronic ma antene?? :kox:
Opublikowano

to jest wlasnie od climatronic?

a od kiedy klimatronic ma antene?? :kox:

od teraz :polew:
Opublikowano

to jest wlasnie od climatronic?

a od kiedy klimatronic ma antene?? :kox:

Od dzis :decayed: NIe kolego to nie jest od klimatronika,wyglada jak od jakiegos policyjnego radia :gwizdanie:
Opublikowano

Wihajster i inni koledzy jezeli nie wiecie to sie nie wypowiadajcie.

Zeby nie otwierać nowego wątku zapytam się w tym(fotek autora nie widac) u mnie jest taka antenka obok anteny od radia...to jest wlasnie od climatronic?

Tak to najprawdopodobniej antena od klimatronika. musisz miec wersje PREMIUM CLIMATRONIC i w tej wersji masz dodatkowo opcje ktora powoduje ze climatronik laczy sie przez satelite ze stacja meteorologiczna w Hiszpanii (cos ala zegar czasu) i pobiera dane pogodowe. Po podbraniu danych wg lokalizacji GPS (tez ma wbudowanego) climatronik dostraja temperature we wnetrzu. Pobierane sa tez dane o pyleniu roslin w danym regionie i jezeli masz czujnik powietrza, a pewnie masz, to z automatu jest zageszczany filtr przeciwpylkowy zeby tych pylkow nie przepuszczac.

troche ci zazdroszcze tej wersji klimy.

Opublikowano

Wihajster kolego jezeli nie wiesz to sie nie wypowiadaj.

Zeby nie otwierać nowego wątku zapytam się w tym(fotek autora nie widac) u mnie jest taka antenka obok anteny od radia...to jest wlasnie od climatronic?

Tak to najprawdopodobniej antena od klimatronika. musisz miec wersje PREMIUM CLIMATRONIC i w tej wersji masz dodatkowo opcje ktora powoduje ze climatronik laczy sie przez satelite ze stacja meteorologiczna w Hiszpanii (cos ala zegar czasu) i pobiera dane pogodowe. Po podbraniu danych wg lokalizacji GPS (tez ma wbudowanego) climatronik dostraja temperature we wnetrzu. Pobierane sa tez dane o pyleniu roslin w danym regionie i jezeli masz czujnik powietrza, a pewnie masz, to z automatu jest zageszczany filtr przeciwpylkowy zeby tych pylkow nie przepuszczac.

troche ci zazdroszcze tej wersji klimy.

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 11:36_________________________________________________a ty Wichajster siedź cicho :polew: :polew: :polew:

warnwarn.gifOT

Opublikowano

to jest zwykła antena GSM tez mam taką :gwizdanie:

Opublikowano

Wihajster i inni koledzy jezeli nie wiecie to sie nie wypowiadajcie.

Zeby nie otwierać nowego wątku zapytam się w tym(fotek autora nie widac) u mnie jest taka antenka obok anteny od radia...to jest wlasnie od climatronic?

Tak to najprawdopodobniej antena od klimatronika. musisz miec wersje PREMIUM CLIMATRONIC i w tej wersji masz dodatkowo opcje ktora powoduje ze climatronik laczy sie przez satelite ze stacja meteorologiczna w Hiszpanii (cos ala zegar czasu) i pobiera dane pogodowe. Po podbraniu danych wg lokalizacji GPS (tez ma wbudowanego) climatronik dostraja temperature we wnetrzu. Pobierane sa tez dane o pyleniu roslin w danym regionie i jezeli masz czujnik powietrza, a pewnie masz, to z automatu jest zageszczany filtr przeciwpylkowy zeby tych pylkow nie przepuszczac.

troche ci zazdroszcze tej wersji klimy.

:polew: :polew: :polew:

warnwarn.gifOT

Opublikowano

to jest zwykła antena GSM tez mam taką :gwizdanie:

dzieki za odp. bez zbednego ot :wink4: Nie wiesz to jest seryjne? Jesli tak to działało na zasadzie BT? Po włączeniu BT nie wyszukuje mi a jakiś uchwytów czy pozostałości po nich nie widzę w środku :embarrassed:
Opublikowano

to jest zwykła antena GSM tez mam taką :gwizdanie:

dzieki za odp. bez zbednego ot :wink4: Nie wiesz to jest seryjne? Jesli tak to działało na zasadzie BT? Po włączeniu BT nie wyszukuje mi a jakiś uchwytów czy pozostałości po nich nie widzę w środku :embarrassed:

na pewno żadna seria...ktoś sobie dołożył :)
Opublikowano

to jest zwykła antena GSM tez mam taką :gwizdanie:

dzieki za odp. bez zbednego ot :wink4: Nie wiesz to jest seryjne? Jesli tak to działało na zasadzie BT? Po włączeniu BT nie wyszukuje mi a jakiś uchwytów czy pozostałości po nich nie widzę w środku :embarrassed:

na pewno żadna seria...ktoś sobie dołożył :)

a to wyglada na mikrofon do zestawu glosnomowiacego?

DSC00359.jpg

Jeśli tak to jak sprawdzić czy jest reszta zestawu i jak ją ewentualnie włączyć (BT podczas jazdy samochodem nie wykrywa żadnego zestawu)

Opublikowano

tak to jest mikrofon :gwizdanie: , a moze nie koniecznie miałes zestaw na BT :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.