Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Białas 2.7T z body RS4


kamulator

Rekomendowane odpowiedzi

Juz skonczcie dziabac ciagle to samo bo jak nosba bo to nosba,wszytskie rs4 co jezdza po swiecie to tez nosba??? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz to pisalem nie raz, ze dla mnie to tak jak by kupic dwa biale rs4 z salonu ktore jezdza na jednej wsi/miasteczku ale dla innych to jest projekt i cos wyjatkowego i nie przetlmaczysz bo dwa projekty takie same. Ja podchdzilem z innego zalozenia. Nie stac mnie na oryginal taki jak chce to zorbie ulepa ktory bedzie wygladal tak samo a pod maska pozniej bedzie mial wiecej kucy, Ale mniejsza o to bo tego nie wytlumaczysz i szkoda juz sie wypowaidac na ten temat.

To teraz Kamil by musialm miec do Emka pretensje ze jezdzi pomaranczowym a on mial niebieska. Roznily sie tlyko kolorami. Byla dwa oczojeby a tutaj sa dwa biale. W sumie jeden a decyzja o bialym nosb wie ze padla po tym jak sie spytalem czy sprzedaje swoja on powiedzial TAK a pozniej myslal nad zmiana zdania ale ze ja poszedlem w biel tochcial sie jak najszybciej pozbyc. mniejsza o to. Auto moglo miec na sobie czern lub daytonke ale wolalem biel dlatego spytalem. Lakiernik nie podjal sie jeden malowania w biel dlatego juz finalnie pozniej auto bylo przewiezione do drugiego a mialo tam zostac gdyby szlo w inny kolor jak bialy a byla taka mozliwosc bo jescze mam ceny lakierow poszczegolnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojezu, ale przezywacie.

Porownan do Nosba nie unikniesz, bo to auto wyglada po prostu tak samo. Gdybys zalozyl inne kola, to byloby zupelnie inaczej. W dodatku sporo czesci masz od Nosba (deska, ktora tez rzuca sie w oczy, fotele z biala nicia tez chyba?). :wink:

Ja majac po sasiedzku takie auto, na pewno nie pomalowalbym go na bialo... a nawet jakbym chcial miec bialy, to staralbym sie zeby sie chociaz czyms odroznical, a efekt jest taki jak widzisz :wink: wiec kaman... porownania beda ZAWSZE i wyluzujcie, bo tu sie nikt nie spina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojezu, ale przezywacie.

Porownan do Nosba nie unikniesz, bo to auto wyglada po prostu tak samo. Gdybys zalozyl inne kola, to byloby zupelnie inaczej. W dodatku sporo czesci masz od Nosba (deska, ktora tez rzuca sie w oczy, fotele z biala nicia tez chyba?). :wink:

Ja majac po sasiedzku takie auto, na pewno nie pomalowalbym go na bialo... a nawet jakbym chcial miec bialy, to staralbym sie zeby sie chociaz czyms odroznical, a efekt jest taki jak widzisz :wink: wiec kaman... porownania beda ZAWSZE i wyluzujcie, bo tu sie nikt nie spina.

Dokładnie tak,

Auto jest konkretne :kox:

Śledziłem projekt nosbowego RSa i twój jest równie za***isty :wink:

jedno co bym zmienił w twoim projekcie to kolor na daytone albo blue, tego jej do mojego (zaznaczam mojego) ideału brakuje :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegary od RSa udało się ogarnąć bez bólu?

ECU masz razem z motorem od S4 czy wsadziłeś z Allroad'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojezu, ale przezywacie.

Ja majac po sasiedzku takie auto, na pewno nie pomalowalbym go na bialo... a nawet jakbym chcial miec bialy, to staralbym sie zeby sie chociaz czyms odroznical, a efekt jest taki jak widzisz :wink: wiec kaman... porownania beda ZAWSZE i wyluzujcie, bo tu sie nikt nie spina.

A na A4 forum połowa B6 jest czarna i wszyscy pakują do nich pakiet s line czym samym robią się wszystkie takie same :exclamation::glupek2: Ja też mam czarną i też robię na s line'a, no ale fakt faktem mając w planach tak jak kamulator lakierowanie auta to bym wybrał jakiś nietypowy kolor, żeby autko się na maksa wyróżniało np. szary mat albo czerwony mat bo takie SLS' y widziałem w salonie i kolor był mega :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegary od RSa udało się ogarnąć bez bólu?

ECU masz razem z motorem od S4 czy wsadziłeś z Allroad'a?

bez bolo sie nie udalo bo za zakodowanie zaplacilem wiecej jak za liczbik. Ecu s4 koncowa D. Panowie auto pomalowane wiec szkoda juz tych wypowiedzi na twn twmat. Ja mialemcztery kollry: biel pomarancz czarny i szary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zywca robi ogromne wrazenie, stalem swoja nie daleko twojej u Nosba na placu i nie moglem sie napatrzec. Srodek pomimo tego ze rozdlubany tez :kox:. Jakiego uzuwasz kosmetyku do skyry ze tak ladnie pachnie w srodku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnego, Zapach California Scents RÓŻNE!!! CORONADO CHERRY! (3851467048) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i wszystko przechodzi zapachem tego. U mnie chyba leży truskawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca projektu miejmy nadzieje już nie długo. Jak dobrze pójdzie do początku wakacji auto będzie w 99% skończone.

Zostało do zrobienia:

silnik z rs4 2.7 (lezy już w garażu) ale zobaczymy czy wleci + turbiny RS6 ew będe polował w GT28RS

- cała instalacja rs4 + wszystko z b7 komfort i MCE itd..

- Powietrze

- RNS-e led lub coś innego chociaż nie mam pojęcia co wstawić

- może coś z wyposarzenia dołoże ale to pewnie z czasem i będzie to w tym jednym procencie.

- servotronic.

Nie długo zaktualizuje temat ale na razie brak czasu.

Miał ktoś może problem ze światłami że mu gałsy? Teraz co chwile gaśnie mi jedna lampa al;bo obie na raz... Tak jak by o samopoziom nie wiem co jest grane... W sumie samopoziom nie podpięty do kostek lamp.. Gasną tylko przednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulep wystrojony więc można odgrzebać temat po roku :D
Taka wczorajsza niespodzianka od sportmile do którego auto trafiło ostatnio na dość duże odchamienie po " ****** " :)
Update fot w pierwszym poście.

11009102_847103335328098_199322479172169
11051890_847103468661418_866385971056781
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...