Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Negatyw przednich kół v2


Puchalke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakładałem już taki temat lecz niestety coś się popsuło i temat umarł. Na zagranicznych forach z tego co pisali jest możliwośc dostania wahaczy regulowanych, ale niestety cena powala. Czy są jeszcze jakieś inne sposoby wykonania negatywu przednich kół ? Ew. gdzie można dostać te regulowane wahacze w pl lub jak najbliżej? (i najtaniej) :wink:. Może ktoś się spotkał z czymś takim, albo robił to u siebie? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam tej fazy na negatywy, ale moze pokombinuj z jakimis adapterami mocowan. Tzn wydluzeniem dolnych. Jak to w jakims filmie na necie maja gostki w wypasionych sedanach z hardcorowymi negatywami na przodzie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dobrze posadzić auto a negatyw z przodu sam się robi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyjdę na starego dziada :grin: Ale za takie coś powinni odbierać dowód rejestracyjny i prawo jazdy tak na wszelki wypadek :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyjdę na starego dziada :grin: Ale za takie coś powinni odbierać dowód rejestracyjny i prawo jazdy tak na wszelki wypadek :facepalm:

:whistling:

Przy glebie negatyw sie robi, ale potrzebuje jeszcze schować górę 1-2 cm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej błotniki wypchać????

---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ----------

Wypychanie nadkoli - www.cgdbmw.fora.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej błotniki wypchać????

---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ----------

Wypychanie nadkoli - www.cgdbmw.fora.pl

Nadkola będa wyciąganie ale dzięki za link :wink: niestety samo wyciąganie nie wystarczy. No cóż, zacze kombinować na własną rękę, dzięki panowie za odpowiedzi. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś informacje na ten temat to walić smiało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maszynka do nadkoli zajebis... działa :decayed: myślę że trzeba ingerować w górne mocowanie wahaczy ten trójkąt jakoś go wyrezac albo wyciac fasolki w budzie na 3 śruby mocujace ten właśnie trójkąt i jest negatyw:grin: ale wiesz że to wszystko sie wiąże z bezpieczeństwem :wink:

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

chyba będę w stanie dorwać górne wahacze przerobione do regulacji :naughty: pogadałem z gościami co w passatach rezaja i maja dać namiar na wahacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony po 2 miechach śmietnik:thumbdown: u mnie teraz po sezonie przód od wewnatrz wyciety, a niewielki ten negatyw był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony po 2 miechach śmietnik:thumbdown: u mnie teraz po sezonie przód od wewnatrz wyciety, a niewielki ten negatyw był

ja co sezon zmieniam łopony od wewnatrz je wyjada ale nigdy nowych nie zakładam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba będę w stanie dorwać górne wahacze przerobione do regulacji :naughty: pogadałem z gościami co w passatach rezaja i maja dać namiar na wahacze

Ok jak cos dawaj znać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony po 2 miechach śmietnik:thumbdown: u mnie teraz po sezonie przód od wewnatrz wyciety, a niewielki ten negatyw był

ja co sezon zmieniam łopony od wewnatrz je wyjada ale nigdy nowych nie zakładam:wink:

Na jakiej glebie latasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...