Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Negatyw przednich kół v2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zakładałem już taki temat lecz niestety coś się popsuło i temat umarł. Na zagranicznych forach z tego co pisali jest możliwośc dostania wahaczy regulowanych, ale niestety cena powala. Czy są jeszcze jakieś inne sposoby wykonania negatywu przednich kół ? Ew. gdzie można dostać te regulowane wahacze w pl lub jak najbliżej? (i najtaniej) :wink:. Może ktoś się spotkał z czymś takim, albo robił to u siebie? Pozdrawiam :)

Opublikowano

metodą zrob to sam lub znaleźć zakład co się podejmie

Opublikowano
  • Autor

czyt skrócenie górnych wahaczy ?

Opublikowano

Nie kumam tej fazy na negatywy, ale moze pokombinuj z jakimis adapterami mocowan. Tzn wydluzeniem dolnych. Jak to w jakims filmie na necie maja gostki w wypasionych sedanach z hardcorowymi negatywami na przodzie i tyle.

Opublikowano

Wystarczy dobrze posadzić auto a negatyw z przodu sam się robi:wink:

Opublikowano

Może wyjdę na starego dziada :grin: Ale za takie coś powinni odbierać dowód rejestracyjny i prawo jazdy tak na wszelki wypadek :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Może wyjdę na starego dziada :grin: Ale za takie coś powinni odbierać dowód rejestracyjny i prawo jazdy tak na wszelki wypadek :facepalm:

:whistling:

Przy glebie negatyw sie robi, ale potrzebuje jeszcze schować górę 1-2 cm :wink:

Opublikowano

nie lepiej błotniki wypchać????

---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ----------

Wypychanie nadkoli - www.cgdbmw.fora.pl

Opublikowano
  • Autor
nie lepiej błotniki wypchać????

---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ----------

Wypychanie nadkoli - www.cgdbmw.fora.pl

Nadkola będa wyciąganie ale dzięki za link :wink: niestety samo wyciąganie nie wystarczy. No cóż, zacze kombinować na własną rękę, dzięki panowie za odpowiedzi. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś informacje na ten temat to walić smiało :wink:

Opublikowano

maszynka do nadkoli zajebis... działa :decayed: myślę że trzeba ingerować w górne mocowanie wahaczy ten trójkąt jakoś go wyrezac albo wyciac fasolki w budzie na 3 śruby mocujace ten właśnie trójkąt i jest negatyw:grin: ale wiesz że to wszystko sie wiąże z bezpieczeństwem :wink:

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

chyba będę w stanie dorwać górne wahacze przerobione do regulacji :naughty: pogadałem z gościami co w passatach rezaja i maja dać namiar na wahacze

Opublikowano

opony po 2 miechach śmietnik:thumbdown: u mnie teraz po sezonie przód od wewnatrz wyciety, a niewielki ten negatyw był

Opublikowano
opony po 2 miechach śmietnik:thumbdown: u mnie teraz po sezonie przód od wewnatrz wyciety, a niewielki ten negatyw był

ja co sezon zmieniam łopony od wewnatrz je wyjada ale nigdy nowych nie zakładam:wink:

Opublikowano
  • Autor
chyba będę w stanie dorwać górne wahacze przerobione do regulacji :naughty: pogadałem z gościami co w passatach rezaja i maja dać namiar na wahacze

Ok jak cos dawaj znać :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Potwierdzam "Jesli lezy jak należy" negatyw zrobisz bez talerzy :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
opony po 2 miechach śmietnik:thumbdown: u mnie teraz po sezonie przód od wewnatrz wyciety, a niewielki ten negatyw był

ja co sezon zmieniam łopony od wewnatrz je wyjada ale nigdy nowych nie zakładam:wink:

Na jakiej glebie latasz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.