Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jeśli Audi A4, to które? Najlepsze wersje za 10, 20, 30 i 50 tys. zł


Skyliner89

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz skoczę ma cpn. Fajny temat wiec warto zapłacić

Temat może i fajny (chociaż czy ja wiem... ale niech będzie, piszą o A4 a niektórzy na to hasło dostają orgazmu) ale rzeczywistość pewnie jest taka jak zawsze. Chcesz coś wiedzieć to śledź forum tematyczne. Motor i tym podobne to szajs dla ubogich a brednie tam wypisywane należałoby wystawiać publicznie i wycieczkom pokazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem na zeszyt w kiosku :decayed: Jak ktoś chce to mu zeskanuje za 1,5zł :grin: Dobra cena czy za drogo jak na posiadacza i użytkownika Audi? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem z ciekawości wczoraj; mogli by się bardziej postarać i napisać artykuł o wiele bardziej obszerny. Dla każdego modelu poświęcone są 2 strony i w zasadzie ponad 1 strona to zdjęcia z podpisami. Jak dla mnie trochę za mało tekstu; zbyt ogólnikowo.

Wniosku po przeczytaniu całości: Audi jest zbudowane z materiałów bardzo wysokiej jakości; jakość montażu również na bardzo wysokim poziomie; bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne wszystkich wersji. Polecane silniki w B5 (1.9TDI i 1.8T), B6 (1.9TDI i 1.6 8V), B7 (1.9TDI i 1.6 8V), B8 (2.0 TDI CR i 2.0TFSI). Delikatne zawieszenie kosztowne w naprawach, wystrzegać się skrzyni Multitronic i silnika 2.5TDI V6 oraz 2.0TDI PD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są dwa błędy. napisali że 98r. był lifting w którym zmieniono lampy przednie na zespolone, klamki w kolorze, itd. widoczne na zdjęciu.

a na zdjęciu avant polift z 2000r. :decayed: coś tam jeszcze jebnęli ale przypomnę sobie jak gazetę w łapę wezmę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co, nie mówiłem? chcecie coś wiedzieć konkretnego to tylko forum a nie szmatławiec (tak się kiedyś u mnie w pracy mawiało na te gazetki, co poniedziałek była posiadówka i dyskusja). Szkoda czasu i nawet tych paru złociszy na kupowanie tych gazet.

Ale taki przeciętny Nowak czy Kowalski jak szuka wozidła to coś tam się jednak dowie. Nie cena to i nie gazeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli jeszcze napisać że nie zdążysz ruszyć tym 1.6 ze świateł bo się szybciej przełączają niż rusza 1.6.

Całe życie na czerwonym gratis.;-)

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli jeszcze napisać że nie zdążysz ruszyć tym 1.6 ze świateł bo się szybciej przełączają niż rusza 1.6.

Całe życie na czerwonym gratis.;-)

Sony Xperia Tapatalk Pro.

:polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli jeszcze napisać że nie zdążysz ruszyć tym 1.6 ze świateł bo się szybciej przełączają niż rusza 1.6.

Całe życie na czerwonym gratis.;-)

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Dlatego się zawsze wszędzie spóźniam :buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...