Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cocco@ super samochód felgi pasują idealnie, tak jak chłopaki piszą obniżył bym samochód troszeczkę.

Gibons@ szukałeś może już sprężyn eibach? Wiesz może gdzie można nabyć takie w dobrej cenie żeby były odpowiednio dobrane pod silnik/klasy wagowe/napęd?

Opublikowano

Na De właśnie piszą że do 1BV eibach jak założyli to lepiej jak na ori :)

Opublikowano

Felgi na plus ale koza straszna...przy rozmiarze 225/35 tam opony nie widac moze dlatego. Ja ide w 255/35 wiec bedzie wiecej o 2cm w srednicy kola wiec powinno byc chyba ok. Springi to bedzie ostatecznosc ale kto wie :facepalm: Poczekam az przymierzysz wlasciwy komplet :wink:

Opublikowano

Gwintować, gwintować :decayed:

Opublikowano

na glebe ja :decayed:

Opublikowano

chromowane końcówki wydechu musisz koniecznie założyć

Opublikowano

Pucuj się z kołami :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj przyszly oponki, wiec wszedl juz letni setup ;-)

Moim zdaniem na 1be tragedii nie ma, choc domyślam się, że zaraz powiecie zeby ja zglebil :P

ga5uhavy.jpg

a9a5udat.jpg

epeje4y2.jpg

6ada2a8e.jpg

e5adupyv.jpg

8use3a3y.jpg

u6ehymas.jpg

y2uqava2.jpg

utupa5av.jpg

Nie gancie za lakier, w niemcowni jakis ciapaty musial jezdzic, lakier wymaga gruntonwnej polerki i mysle, ze bedzie ok ;-)

W przyszłym tygodniu jade na sofcik :-)

Opublikowano

Musi iść w dół :P

Opublikowano

Moze coś z klasami wagowymi pokombinowane, bo na BE mi to za wysoko.

Stoi 1:1 jak moje BA na tych dziewiętnastkach.

Opublikowano

Nie da się ukryć jest koza ,to samo miałem na 1BE :facepalm: Jak chcesz mieć w ciul twardo ,to załóż na te amory sprężyny FK -40 i będziesz miał jak u mnie :decayed: tylko nie myśl że się w czasie jazdy napijesz po wiejskich drogach :grin::grin: i te hebelki zmień , bo po programie może się z nich szybko zakopcić :naughty::decayed:

Opublikowano
Moze coś z klasami wagowymi pokombinowane, bo na BE mi to za wysoko.

Stoi 1:1 jak moje BA na tych dziewiętnastkach.

No wlasnie czy to na pewno jest 1BE :eusathink: tak porownywalem teraz z autem Gibonsa i jakos wysoko mi tutaj. Felga :kox:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem dlaczego, ale tak teraz przyjrzałem się tym zdjęciom i faktycznie na zdjęciach tak kozowato trochę, na żywo dla mnie jest Ok, wiec nie wiem, czy w ogóle coś będę z zawiechą ruszał, zobaczymy:wink: We wlepce jest napisane 1be, chyba, że w niemcowni ktoś wymienił na 1ba :wink:

Opublikowano

Gdzie sie programujesz?

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

U mnie w ZG. Mechanik, u którego robię Audi też zajmuje sie robieniem chipow. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)

Opublikowano
Gdzie sie programujesz?

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Ty nie pytaj gdzie się programuje tylko zmierz wreszcie tą odległość :facepalm:

Opublikowano

Ktoś pisał że te gwinty są nawet spoko ;)

Opublikowano

Duffy ma, jest zadowolony :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.