Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?


grzes1150

Rekomendowane odpowiedzi

Wybebeszyć środek bez żadnych rurek za***isty świst turbo , jak zasyfiony był kat to może po zabiegu i jest różnica ale poloecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wywale srodek z katalizatora a puche zostawie, chce zeby wygladalo na ori :wink4: to nie bedzie jakiegos dziwnego dzwieku?? bo spaliny beda mially duza pusta puche.. ma tak ktos??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie po wywaleniu środka została puszka i nic nie słychać dziwnego - jedyne co jest na minus to to, że strasznie śmierdzą teraz spaliny :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wywale srodek z katalizatora a puche zostawie, chce zeby wygladalo na ori :wink4: to nie bedzie jakiegos dziwnego dzwieku?? bo spaliny beda mially duza pusta puche.. ma tak ktos??

wywal to zobaczysz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wywale srodek z katalizatora a puche zostawie, chce zeby wygladalo na ori :wink4: to nie bedzie jakiegos dziwnego dzwieku?? bo spaliny beda mially duza pusta puche.. ma tak ktos??

wywal to zobaczysz :good:

tak najłatwiej sprawdzić :polew: jak nie wywalisz nie będziesz wiedział :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wywale srodek z katalizatora a puche zostawie, chce zeby wygladalo na ori :wink4: to nie bedzie jakiegos dziwnego dzwieku?? bo spaliny beda mially duza pusta puche.. ma tak ktos??

wywal to zobaczysz :good:

tak najłatwiej sprawdzić :polew: jak nie wywalisz nie będziesz wiedział :good:

wróżkami nie jesteśmy a jak 1300 postów o tym że nie gwiżdze nie przekonuje to nie ma innego sposobu żeby sie przekonać ...dziz !

prawda Tom :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taa ja wiem ze to same zalety, tylko czy nie bedzi cos buczec, bo ludzie radza wstawic rurke zamiast kata..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybebeszyć środek bez żadnych rurek za***isty świst turbo , jak zasyfiony był kat to może po zabiegu i jest różnica ale poloecam :good:

z rurka spaliny beda szybciej uciekac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybebeszyć środek bez żadnych rurek za***isty świst turbo , jak zasyfiony był kat to może po zabiegu i jest różnica ale poloecam

z rurka spaliny beda szybciej uciekac

Pany okreslcie sie :> bo mam zamiar isc zaraz wywalic tego kata a szkoda rozbierac tego dwa razy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie została sama puszka i nie ma żadnego brzęczenia, buczenia itp. bo niby co ma brzęczeć skoro tam nic nie ma :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladac rurke... kata spzreda sie... i kasa sie zwróci.. na pzregladzie nikt sie nie czepia :good:

Po raz 100 to pisze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladac rurke... kata spzreda sie... i kasa sie zwróci.. na pzregladzie nikt sie nie czepia :good:

Po raz 100 to pisze :naughty:

dokładnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladac rurke... kata spzreda sie... i kasa sie zwróci.. na pzregladzie nikt sie nie czepia :good:

Po raz 100 to pisze :naughty:

dokładnie :kox:

dokladnie wywalac kata i juz i zadnych problemow na przegladzie nie bedzie a czyzostawicie pusta puszke czy wstwicie tam rurke to od was zalezy...ja mam pusta puche i piekny swist i lzej autku napewno jest a kopcic toprzy rozruchu baczka pusci a w jezdzie pojawi sie dymek delikatny a nie odrazu czarna szadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim wymianę na zestaw plecionka plus kat VFM BOSAL Grup do B5 1,9 AFN koszt około 300zł stary sprzedaje się za 90zł. Sama plecionka z wymianą u mechanika mechanik 150zł. Kat wychodzi 60 zł plus własna robota. :good:

Zdj_cie122.jpg

Zdj_cie125.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczuliscie ze autko ma lepszego kopa?? wmoim czuc różnice az mam ochote na hamownie skoczyc :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczuliscie ze autko ma lepszego kopa?? wmoim czuc różnice az mam ochote na hamownie skoczyc :>

ojj...raczej Ci wykaze, ze masz te 131 Qcy lub kapku wiecej :wink4: , a odczucie napewno jest jak zes mial zabakanego kata :tongue4: i tera poprostu atku lzej :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj...raczej Ci wykaze, ze masz te 131 Qcy lub kapku wiecej , a odczucie napewno jest jak zes mial zabakanego kata i tera poprostu atku lzej

Ni no bylem zchipowac autko i wyszlo bezdymnie 151 kuni i chlopaki mowili ze katalizator go trzyma, teraz mam pewnosc ze mieli racje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...