Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] Audi b7 Na owms 19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem danek i chciałbym przedstawić wam moje Audi b7 Avant quattro :) .

Silnik 3.0 tdi ASB jak na razie seria

Skrzynia : 6 manual

Napęd: quattro

Rok produkcji ; 2006

Trochę wyposażenia:

Skóra 2 kolorowa

Reflektory bi-xenonowe + spryski

kolorowy pełny fis

tempomat

4 el szyby to chyba już standard

tempomat

hmyy ... więcej nie pamiętam,

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Parę zdjęć z starszą siostrą

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Plany

- felgi na lato

- doprowadzić autko to stanu idealnego

- a tak po zatem to się zobaczy

+ podłokietnik zawitał w autku

IMAG0436.jpg

3SDM juz na autku

IMAG0475.jpg

Edytowane przez danek*

Opublikowano

Ostatnio dużo 3.0 na forum przybywa :wink: Bezawaryjności i powodzenia w modzeniu :decayed:

Opublikowano

Słuszny kolor, silnik i napęd :thumbup1:

Była jakaś przygoda z przodu czy tylko na fotce zderzak się tak różni odcieniem? :eusathink:

I wbrew pozorom 4x elektryka szyb to w B7 nie taki standard :wink:

Powodzenia i szerokości:hi:

Opublikowano

Ja do planów na pierwszym miejscu dopisał bym virus, choć na brak mocy pewnie nie narzekasz :decayed:

Opublikowano

kolejne 3.0 w sobote wrzuce swoją :) tez 3.0

Opublikowano
  • Autor

jak na razie na brak mocy nie mogę narzekać bo ładnie się odpycha:banan:, a co do koloru zderzaka to winna zdjęć

Opublikowano

Siema Danek. Dobry wybór. :decayed: Pochwal się też na OPO VAGu :wink:

Opublikowano

fajny motur :decayed: no i Q :wink:

Opublikowano

Ładna sztuka, kolor ladny, silnik sluszny, naped q rewela, i foty tez super porobione. Miliona km :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Sukcesywnie będę działał , bardzo brakuje podłokietnika dlatego pomału zaczynam poszukiwania

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę audi niema relingów :naughty:

Opublikowano
Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę audi niema relingów :naughty:

Pewnie po dachowaniu:D. Nie no zart^^.

Fajna ale duzoo do rzezania^^.

Ile dales z ciekawosci?

Opublikowano

Moc jest a resztę się zrobi. :naughty: Bezawaryjności!

Opublikowano
  • Autor
Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę audi niema relingów :naughty:

Pewnie po dachowaniu:D. Nie no zart^^.

Fajna ale duzoo do rzezania^^.

Ile dales z ciekawosci?

nie była tania

Myślę od nowego roku roszę z tematem w miarę możliwości nie mogę tez zapomnieć o starszej siostrze:decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Widziałem na własne oczy, zacna fura! :)

Opublikowano

czekam na okazje zobaczenia jej z bliska

Opublikowano

Witaj Bracie że tak powiem :P

do wyposażenia

+ kiera multifunkcja

+ grzane siodła

Ja wirusa zrobiłem chyba po 3 tygodniach użytkowania, wrażenia... A4 3.0 zmieniłem na S4 4.2 Pełen odlot :P

Dzisiaj miałem kose z RS4 B7 Mocy mi brakło po 100km/h ale ze startem to RS ma ciężko :P

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam zastanawiam sie nad takim rozmiarem feli 18X8,5(ET42) 9,5(ET40) myślę ze zmieszczę, jaka opona do tego ?:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.