Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki gwint? Doradźcie


Revor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym zakupić zawieszenie gwintowane do mojego avanta i proszę o poradę. Przedstawię wam w punktach czego szukam:

-jeżeli chodzi o markę to czegoś pomiędzy jakością a dobrą ceną,

-w temacie użytkowania to auto ma być jeżdżone na codzień,

-chcę obniżyć tak żeby auto po prostu ładnie wyglądało na zwykłej 17calowej feldze, 8j, a żebym miał chociażby możliwość regulacji ze względu na zimę czy pojedyncze sytuacji w codziennym użytkowaniu, dlatego sprężyny nie bardzo wchodzą w grę.

Nie chodzi mi o taki efekt, w którym będę tarł nie wiadomo czym i nie mógł nigdzie wjechać.

No to tak wyglądałyby moje potrzeby, czego szukać? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że pomiędzy jakością, a dobrą ceną to gwint AP (ok 2000) będzie naprawdę ok, ale jeżeli nie wymagasz niczego nadzwyczajnego od gwintu to kup MTS-a(1200?). Są jeszcze tańsze jakieś tuning art ale nie wiem ile to jest warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił na twoim miejscu ten gwint

Zawieszenie Gwintowane FK A4 B5 (3745248107) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Cena dobra na początek nic lepszego Ci nie jest potrzebne. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc właśnie przeglądam oferty używanych kompletów. Jak sądzicie, to jest dobra oferta, którą pokazał Łukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeździłem na FK i było ok ale kupując gwint musisz się nastawić, że to zawieszenie nie jest wieczne. I że po ~2-3 latach tył masz na bank do wymiany:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany odradze. Odradze MTS-a. Zakupiłem nowy i w przeciągu 0,5 roku sie wylał 2 razy. Gwarancja uznana ale co z tego, skoro co chwile trzeba bylo sie bawić z wyciaganiem amorów, na czas gwarancji trzeba bylo kombinowac z jakims zastępczym gwintem bo auto potrzebne. Dodatkowo kombinowanie z pieczątką serwisu, że zmieniales w zakładzie bo jesli sam to ci nie uznaja. Może to moje negatywne doświadczenia, ale wiem, że MTS-a już nie kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj FK street czy jak się nazywa ta opcja... na żółtych sprezynach straszna kopa... zalezy od tego jaki masz budżet... ja polecam fk z wyzszej polki albo ap jest to ta sama półka i cenowa i jakościowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...