Skocz do zawartości
IGNOROWANY

centralny


skPEPE

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz czy pompka nie jest zawilgocona . Lubi się tam dostać woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie chciałem zakładać osobnego wątku postanowiłem więc podłączyć się do tematu. Przestały mi się otwierać drzwi kierowcy, natomiast wszystkie inne i bagażnik otwierają się normalnie. Pilot - centralny działa, ale niestety bez drzwi kierowcy. Co może być przyczyną? co wskazuje od razu na siłownik? dodam że zauważyłem też że nie działa grzanie lewego lusterka (wcześniej działało). Chciałbym poprosić was co mogę sprawdzić czy nie ma jakiegoś bezpiecznika luc coś podobnego ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie chciałem zakładać osobnego wątku postanowiłem więc podłączyć się do tematu. Przestały mi się otwierać drzwi kierowcy, natomiast wszystkie inne i bagażnik otwierają się normalnie. Pilot - centralny działa, ale niestety bez drzwi kierowcy. Co może być przyczyną? co wskazuje od razu na siłownik? dodam że zauważyłem też że nie działa grzanie lewego lusterka (wcześniej działało). Chciałbym poprosić was co mogę sprawdzić czy nie ma jakiegoś bezpiecznika luc coś podobnego ???

Sprwadź kable w przelotce między drzwiami a budą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki od tego zacznę. Rozumiem że nie jest rzadkością przecieranie się kabelków ??? czyli jest szansa że nie poleciał siłownik ???

Nie ukrywam że nie jestem zby biegły w rozbieraniu i zazwyczaj coś urwę itp. jakieś podpowiedzi jak bezstratnie rozebrać boczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki od tego zacznę. Rozumiem że nie jest rzadkością przecieranie się kabelków ??? czyli jest szansa że nie poleciał siłownik ???

Nie ukrywam że nie jestem zby biegły w rozbieraniu i zazwyczaj coś urwę itp. jakieś podpowiedzi jak bezstratnie rozebrać boczek?

Może ten link http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-zdejmowanie-tapicerki-drzwi-boczka-drzwiowego-21288/ pomoże? Najlepiej pomaga szukajka:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a czy niedzialający siłownik (chyba) jest powiazany z niedzialającym grzeniem lusterka. W moim przypadku przestanied zialania silownika spowodowal nie działanie ogrzewania lewego lusterka. Wcześniej wszystko dzialało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwieram dzwi z prawej strony obojetnie ktore i w 90% zamyka sie centralny zamek :/ i przy okazi nie swieci sie lampka oswietlenia. Gdzie szukac problemu w zamkach czy pompce lub gdzie indzi??

Określ dokładnie o co Ci chodzi o lampkę czy o działanie zamka. W naszych modelach zapalanie lampki włączane jest przez wyłączniki poprzez układ elektryczny w pompce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampka nie zaswieca sie jak otworze ktores z prawych drzwi a z lewej oki zawsze sie zaswieci, po rozebraniu i zlozeniu pompki teraz tylnie drzwi otwieram z prawej i jest oki centralny sie nie zamyka i lampka sie oswieca a przednie to jest szczesliwy traf raz dziala jaz nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy troche późno sie za to zabrałem, ale brak czasu daje sie we znaki. Potwierdziło się wasze przypuszczenie o wiązce w drzwiach. Jeden z kabelków był przetarty. Udało sie polutowac i teraz wszystko działa, no nie wiem czy działa grzanie lusterka ale to sprawdze jutro jadąc do pracy. Dzięki jeszcze raz za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się lampka nie świeciła. Potem auto się nie otwierało z piloto. Przyczyną były zimne luty na płytce.

Przelutowałem i problem znikł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy sprawdziłem wszystko działa. Jeden przewód odpowiada za pracę siłownika w drzwiach i grzanie lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden problem znik a drugi sie pojawil:facepalm: alarm jest dokladany i jak zamykam jest ok ale jak chce otwozyc to zapala sie lamka w srodku(:co:) a zamki ani rusz. problemu nie ma jak otwieram z kluczyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...