Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B8


seba.jedesign

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdz jakiej średnicy jest otwór centrujący

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gość od którego chce kupić ma mi jutro napisać 

Tylko kwestia tego czy parametry tej felgi będą odpowiednie tzn żeby nie wystawala poza rant nadkola 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zaku2_88 napisał:

Właśnie gość od którego chce kupić ma mi jutro napisać 

Tylko kwestia tego czy parametry tej felgi będą odpowiednie tzn żeby nie wystawala poza rant nadkola 

 

Będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

planuje zakupić felgi 19 9,5J et 40 (oponki 255/35)i pytanie czy nie będzie wystawać w a4 b8 zawieszenie 1be ?

Edytowane przez DavCG
Pomyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DavCG napisał:

Witam,

planuje zakupić felgi 19 9,5J et 40 (oponki 255/35)i pytanie czy nie będzie wystawać w a4 b8 zawieszenie 1be ?

bez sensu taki rozmiar do rzepakowego smierdziucha o znikomej mocy silnika

zapodaj 8J x 19" ET 25-30 opona 245/35 - 19 

mam tak u siebie i jest si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do kupienia oryginalne alufelgi audi chyba z A5 18 245/40 et29 7,5J

Po założeniu jednej na przód wydaje mi się że troszkę wystaje ( załączone zdjęcia )
Czy zmiana opon na 225/45/18 będzie lepszą opcją i schowa się bardziej koło ? Zawieszenie mam standard 1BA.

IMG_4692.jpg

IMG_4700.jpg

IMG_4698 (1).jpg

IMG_4694 (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1BA tak to wygląda

Ja mam 245/40-18 na 8", z przodu ET30 a z tyłu ET 25 i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś przejechać z kilometr aby zawias się ułożył a nie opuszczać tylko i sprawdzać  jak to wygląda.

Koła minimalnie wejdą w nadkola..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Koledzy przeczytałem kilkanaście stron tematu i jeszcze bardziej głupi jestem . A mianowicie , mam a4 b8 avant i zawias S line sport. Kupiłem felgi  pompei 19" j9 et33 z oponami 255/40/19 . Na dołkach, garbach mi obcirają. W temacie macie nawet 20" i piszecie że nic nie obciera. I moje pytanie , jeśli założę opony 245/35/19 to będzie dobrze?  Czy raczej chodzi tu o ET ? 

Z gury bardzo dziękuję! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Gołąb 1 napisał:

Witam .

Koledzy przeczytałem kilkanaście stron tematu i jeszcze bardziej głupi jestem . A mianowicie , mam a4 b8 avant i zawias S line sport. Kupiłem felgi  pompei 19" j9 et33 z oponami 255/40/19 . Na dołkach, garbach mi obcirają. W temacie macie nawet 20" i piszecie że nic nie obciera. I moje pytanie , jeśli założę opony 245/35/19 to będzie dobrze?  Czy raczej chodzi tu o ET ? 

Z gury bardzo dziękuję! :rolleyes:

245/35 będzie idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga z rs5 9j19 et24 podejdzie czy nie podejdzie do naszych b8? Jak to ma znaxzenke to mam quattro i na chwile obecną 1ba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, neoeinz napisał:

Felga z rs5 9j19 et24 podejdzie czy nie podejdzie do naszych b8? Jak to ma znaxzenke to mam quattro i na chwile obecną 1ba...

Śmiem twierdzić,że przód bedzie wystawał :mysli: do 10 mm. Tył na równi z błotnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kamilch-1984 napisał:

Śmiem twierdzić,że przód bedzie wystawał :mysli: do 10 mm. Tył na równi z błotnikiem.

Ok, a idąc w tą stronę 8j19 et26.

 

Byłem teraz sprawdzic jak to wygląda przy obecnej konfiguracjim 225/50/17 koło 7,5 et45 i przykładając poziomice opona jest na równo z błotnikiem, ze względu na 1ba jest koza i tego tak nie widać, ale wrzucając 8j i et26 kolo względem tego co mam wysunie się na zewnątrz o 25mm ?

Jutro zmierzę raz jeszcze poziomica od błotnika dam pion i zoabcze wtedy...bo chyba to że przyłożyłem do opony to nie tak ?

 

 

 

Edytowane przez neoeinz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, neoeinz napisał:

Ok, a idąc w tą stronę 8j19 et26.

 

Byłem teraz sprawdzic jak to wygląda przy obecnej konfiguracjim 225/50/17 koło 7,5 et45 i przykładając poziomice opona jest na równo z błotnikiem, ze względu na 1ba jest koza i tego tak nie widać, ale wrzucając 8j i et26 kolo względem tego co mam wysunie się na zewnątrz o 25mm ?

 

 

 

 

Poczekaj:mysli: wyliczenia robiłem na przykładzie swojego zawieszenia "1be". Dlatego wprowadziłem nas w błąd. 

Sugerując się tymi danymi 7,5 et 45 i oponie,która jest na równi z błotnikiem.Wygląda na to,że parametry  felgi 9j19 et24,wysunie oponę o 38 mm. 

 

Idąc w stronę 8j et 26, opona będzie dalej wysunięta ale o 25 mm. 

Na lato mam 8,5 J et 35 i mam z przodu felgę na równi z błotnikiem,z tyłu schowaną o 1 cm.

P s. na to wygląda,że między zawieszeniem 1ba a 1be jest jakieś 12 mm różnicy.

Edytowane przez kamilch-1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...