Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gdzie tankujecie LPG


xXPiotrekXx19

Rekomendowane odpowiedzi

ja już dłuższy czas tankuje tylko na shellu i nie narzekam ... - kiedyś tankowałem na BP -, ale po tym jak mnie oskarżyli o kradzież paliwa to wypiełem na nich tyłek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już na wszystkich BP, Statoil, shell najlepiej wychodzi na orlenie. Średnio pokonuję 20-25 km więcej niż na innych stacjach.

Potwierdzam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuje na orlenie lotosie lub małej stacji posiadającej gaz z Gaspolu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój wybór padł na stację Lotos tankowałem na B.P ,Orlen, Bliska i z tego co zauważyłem zdecydowanie mniej pali gazu niż na tych poprzednich o jakieś 6l na baku i to sprawdzałem kilkakrotnie bo prawie cały czas tankowałem na B.P ale jak na lotosie to właśnie taka różnica mi wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankowałem na BP ale u mnie to straszni zdziercy w porównaniu z resztą, choć z gazem problemów nie było. Obecnie orlen - na paliwo nie narzekam. Mam zamiar spróbować na bliskiej - niby to samo paliwo. Małe stacje z gazem dobrym bo tanim omijam szerokim łukiem i źle na tym nie wychodzę. Filtr przy wymianie czysty. Teściu jak jechał po taniości to później ze skrzyrzowania nie mógł ruszyć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej tankować zawsze do pełna i na stacjach floty . Tankuje civica od 80tys. na orlenie statoiu i shelu i robie bardzo zbliżone km na butli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie 40 tyś km zrobionych na Orlenowskim gazie i zero problemów. Przy oszczędnej jeździe za 50zł zrobiłem 250km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tankuje tylko na orlenie i zawsze ten sam kilometraż zrobię:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek siedzi w biznesie paliwowym, dowiedziałem się w zeszły weekend że podobno najlepszy gaz jest na Shellu, podobno znacza różnica w spalaniu między Orlenem (gdzie do tej pory tankowałem). Przy najbliższej okazji pojade na Shell i porównam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie tankuje na BP, Bliskiej i Orlenie - zależy gdzie jestem i co ciekawe jak bym ułożył najtaniej to Bliska, BP i najdrożej Orlen.

Ale wole tam lać niż na stacji u mnie w miejscowości która nazywa się "BB" i nie bardzo jest tam ten gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na BP głownie bo jakoś najwięcej KM mi wychodzi fakt faktem ceny są wyższe niż na Olenie czy Lotosie. A co do Shella to nie wiem czy taki super ten LPG po km wydaje mi się ze to prawie to samo co Orlen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuję się na Orlenie i jest ok, ale Orlen Orlenowi nie równy. Mam swoje 3 stacje sprawdzone i tylko tam staram się tankować:wink: Ojciec kiedyś zawsze taknował koło siebie na stacji która nazywała się "Paliwa Orlen", a teraz Artus. 3 razy trzeba było gaz spuszczać, bo auto prychało, kichało i nie jechało. Po roku czasu tankowania tylko na tym jednym CPN-ie w butli 80L zawsze tankowanej pod korek wytąciło się 20 L wody:doh:Cena gazu 20-25 gr taniej na litrze w porównaniu do Orlenu, ale problemy j/w :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuję się na Orlenie i jest ok, ale Orlen Orlenowi nie równy. Mam swoje 3 stacje sprawdzone i tylko tam staram się tankować :wink: Ojciec kiedyś zawsze taknował koło siebie na stacji która nazywała się "Paliwa Orlen", a teraz Artus. 3 razy trzeba było gaz spuszczać, bo auto prychało, kichało i nie jechało. Po roku czasu tankowania tylko na tym jednym CPN-ie w butli 80L zawsze tankowanej pod korek wytąciło się 20 L wody:doh:Cena gazu 20-25 gr taniej na litrze w porównaniu do Orlenu, ale problemy j/w :facepalm:

bo czasami Orlen nie jest Orlenem tzn jest główny Orlen a jest tzw Orlen francyza czyli on bierze skąd chce paliwo itp ;)_ ten dobry Orlen poznać jak jest napisane przy wjazdach DKV UTA i nad drzwiami jest STOP CAFE :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% tankowań na Shell reszta Orlen , filtry przy wymianie czyste a i żadnych niespodzianek po tankowaniu nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli widze ze nie ma reguły. Ja tankuje na Shellu. Przy wymianie filtra gazu jest naprawdę ładny (nie mowie ze wyglada jak nowy). Najwiecej km robie na gazie ze statoilu (Warszawa) a najmniej na orlenie (wschodnia wielkopolska).

Witam, tez zauważyłem, podobnie jak kolega tomek71wzw, że własnie na Statoilu (Warszawa), tylko na firmowych stacjach (nie franczyzna) robiłem najwięcej kilometrów. Tankuje również na innych stacja, BP i Orlen tez ogólnie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała stacja . Gaz mają z Barteru jest :kox: Średnio na pełnej butli 60-80 km więcej jak na Orlenie czy Bp , shell szkoda gadać .

Edytowane przez oca69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...