Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??

PAN_PREZES

Hej nazywam się Rafał mam 23 lata!!Jestem z okolic Kartuz k Gdańska!! Ogólnie pracuje w Anglii i mam tutaj audi 80 b4 ale 3 tyg temu kupiłem audi a4 b5 1.9tdi 110km 1997r i czeka na mnie w Polsce!!Więc dopiero w styczniu napisze o niej coś więcej!!Narazie mam tylko te fotki wysłane przez mame!!Pozdro dla wszystkich

na początek to Ty sobie zmień nick :grin:

A ty zmień podejście do forumowiczów!!!

Dzięki!!ogólnie wracam do polski w styczniu i narazie tata się zajmuje tym więc już jest zrobione: wymiana kompletnego rozrządu,wszystkich pasków,płynów,oleju,hamulców,filtrów i sprężarki od klimatyzacjii i z tego co mówił to śmiga bez zarzutu nic nie stuka nie puka itp!a przeglądzik też przeszedł bez problemu!!Dodam że jestem 1 właścicielem w polsce auto sprowadzone 3 tyg temu z niemiec!Pozdro

Jeszcze jej nie widziałeś na żywo ??

To będziesz miał spóźniony prezent gwiazdkowy :)

co zrobić z tym radiem?ogólnie nie podobają mi się te zaślepki!ładnie wyglądają ori radia tylko problem że nie mają usb i mp3:-( co o tym myśicie??

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

no niewidziałem:-( ogólnie to pracuje w uk i mam tu audi 80 b4 1.9tdi na pol blachach ponieważ kupować anglika mi się nie opłaca ogólnie to auta tanie ale ich insurance (ubezpieczeie) koszmarnie drogie!! a moja audiczka 80 ma najechane ponad 420 tys km!!więc wysłałem tacie kase i miał kupić mi a4 w avancie!!a za miesiąc robie zamiane biore a4 a 80 zostawiam!!więc będe mógł sę troche nacieszyć i napisać coś więcej!! powoli myśle też o wymianie lamp przednch i grila tylko mam pewien problem ponieważ ma nietypowo zamontowane halogeny w przednich lampach a nie w zderzaku a jakieś zamienniki np z allegro za ok 500zł za***iście wyglądają ale nie mają halogenów:-(

Mp3 w ORI radyjku to nie problem. Kupujesz emulator zmieniarki i masz wyjście AUX na chinch 3,5 - także podłączasz np. telefon, odtwarzacz mp3 itp :naughty:

Sam mam ori Concert I (kaseciak) i śmigam z muzą z telefonu :whistling:

Zastanawiałem się nad zmianą na "telewizor" z navi, ale jednak mi się bardzie podoba ten oldscholowy wygląd, no i to czerwone podświetlenie wszędzie :kox:

Pasować pewnie będzie, ale są tam jakieś kombinacje z szynami CAN itp. (jest tego trochę na forum, więc szukajka i lecisz z tematem). Niektórzy podłączają, ale radyjka nie mają podświetlenia, wyłączają się co godzinę - jednak wszystko jest do zrobienia i jak zażyczysz sobie jakieś nowsze radio to jak się znasz i trochę poczytasz to ogarniesz to.

Ja szczerze polecam radio ori z "naszych lat", np. Concert plus ten emulator mp3. Oczywiście jeśli chcesz śmigać na ori instalacji i głośnikach. Bo jak chcesz modyfikować dalej i żeby Ci uszczelki wyrywało od basu to pewnie i lepsze radio trzeba :kox:

Może nie jest to trudne wręcz wykonalne jeżeli ktoś ma lekkie pojęcie. Ogólnie też się przymierzam do wymiany wnętrza na coś w podobie. Na początek : Dobre koło 17-18 listwy dymione w foli 3M + Kiera od Eski. konsola 2din jak na foto albo z nawi plus ;)

kiera polift lub eska czy jakas ładniejsza

-lampy zespolone valeo albo bix:decayed:

-tylne lampy polift

-może jakiś łądny fotel

-ori gril polift

i reszte wyjdzie proporcjonalnie do przeczytanych postów na forum :naughty::naughty::naughty: