Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.5TDI]Moja A4 na nowych kołach RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tu pisać - wszystko już zostało powiedziane - długo się można w zdjęcia wpatrywać.

BRAK SŁÓW.Wszystko rewelka jedynie może bym pomyślał ( ale to takie moje spostrzeżenie ) nad zmianą tylnych lamp( mam na myśli te po lifcie ) ale ogólnie MIODZIO - a fele to dla mnie mistrzostwo śiwata :)

Opublikowano

ładne ładne ... ale patrząc praktycznie to te kapcie za duże już

Opublikowano

Ja bym jej nie glebił bo wyglada naprawdę SUPER. Moja jest na weitecu - 40mm i alu 17.

Koła odkupione od kolegi Wojtek_A4

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/733e8ca3856f6251.html

Opublikowano

jedna z ładniejszych A4 jakie widziałem, wszystko ze smakiem :P

Opublikowano

bardzo mi się podoba na tych felgach ,tylko zdjęcia po jakieś zadyszce dużo lepsze wrzuciłeś na AKP :053:

Opublikowano
  • Autor
bardzo mi się podoba na tych felgach ,tylko zdjęcia po jakieś zadyszce dużo lepsze wrzuciłeś na AKP :053:

Na AKP sa te same zdjecia.

Na te trzeba kliknąc i sie powieksza.

Ale foty i tak do d*py :053: Nie najlepszy ze mnie fotograf :diabel:

Jeszcze raz dzieki za pozytywne komentarze...

A co do gleby to jednak bedzie -35 eibach. Powinno byc ok

Opublikowano

Wojtek_A4, kurde auto kozackie, tylko czy nie zatraca sie przyjemnosci z jazdy na 18 po polskich drogach? Ja na wiosne przymierzam sie do 17 i sie boje choc wszelkie nierownosci staram sie przejezdzac bardzo spokojnie (mimo 15). Gratuluje autka.

MAJKI_3646, tez piekna furka :D

Opublikowano

twoje Audi to !!!!!!!!!bułeczka!!!!!!!!!!!!! czyli czysta zwarta forma ,i do teatru i na wieczorne wypady , podobają mi sie takie auta , tak trzymać!!!!!!! :one:

Opublikowano
  • Autor
Wojtek_A4, kurde auto kozackie, tylko czy nie zatraca sie przyjemnosci z jazdy na 18 po polskich drogach? Ja na wiosne przymierzam sie do 17 i sie boje choc wszelkie nierownosci staram sie przejezdzac bardzo spokojnie (mimo 15). Gratuluje autka.

Przyjemnosc z jazdy na 18 jest , uwierz mi ;)

Gdyby nie żona pewnie jezdzilbym na 19 :D

Smialo zakladaj 17 :D

[ Dodano: 03-01-2007, 19:42 ]

Dla ciekawych wklejam zdjacia audi zaraz po kupnie. Jakies poltora roku temu :)

3.jpg

2.jpg

5.jpg

7.jpg

6.jpg

Pozdrawiam :)

Opublikowano
Dla ciekawych wklejam zdjacia audi zaraz po kupnie. Jakies poltora roku temu

Tez wygladalo calkiem ladnie ale teraz bez porownania. Jednak te chromy wkolo szyb na ciemnych autach duzo daja.

Opublikowano

Pieknie pieknie, tylko to drewno jak zwykle mnie razi :P :one:

Opublikowano
Pieknie pieknie, tylko to drewno jak zwykle mnie razi

A juz myslalem ze tylko ja mam z tym problem. Tez mi jakos nie pasuja te drewniane wstawki.

Opublikowano
Pieknie pieknie, tylko to drewno jak zwykle mnie razi :P :one:

mi drewno też nie leży :|

Opublikowano
  • Autor

Jestem na etapie szukania innych listew. Nie karbon a takie aluminiowe jak mialem w poprzedniej A4 2.8 v6 30v:

timo6.jpg

Dla ciekawych wklejam tez zdjecia mojej poprzedniej A4 :

w.jpg

q.jpg

I na BBSach :

resize%20of%20pict0028.jpg

resize%20of%20pict0031.jpg

Pozdrawiam

Opublikowano

Podoba, podoba.

Daj znać jak będziesz fele opychał. :053:

Opublikowano

a jakie masz teraz listwy w środku???

Opublikowano
  • Autor
a jakie masz teraz listwy w środku???

6.jpg

Drewno....niestety... :/

Opublikowano
a jakie masz teraz listwy w środku???

Drewno....niestety... :/

Mi sie podobają najbardziej takie ale cena :galy: http://cgi.ebay.de/Orig-Audi-S4-RS4-B5-Carbon-Look-Dekor-Set-Neuwertig_W0QQitemZ180068756332QQihZ008QQcategoryZ99372QQrdZ1QQcmdZViewItem

Opublikowano
  • Autor
a jakie masz teraz listwy w środku???

Drewno....niestety... :/

Mi sie podobają najbardziej takie ale cena :galy: http://cgi.ebay.de/Orig-Audi-S4-RS4-B5-Carbon-Look-Dekor-Set-Neuwertig_W0QQitemZ180068756332QQihZ008QQcategoryZ99372QQrdZ1QQcmdZViewItem

Mi tak sobie sie carbon podoba... przynajmniej do mojego wnetrza.

Szukam aluminiowych... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.