Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Letnie gumy na 18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W moim S-LINE na wlepce mam 235/40/R18 ale postaram sie włożyć profil 45 bo 40 to za mało

Opublikowano

Tez mam taką wlepkę u siebie. I nie mieszkam w Polsce więc może się upewnie jak to wygląda tutaj.

Sent from my N5

Opublikowano
W moim S-LINE na wlepce mam 235/40/R18 ale postaram sie włożyć profil 45 bo 40 to za mało

z tego co wcześniej doczytałem na forum to do quattro przy 18stce nie wsadzisz 45 profil na tył :wink:

Opublikowano
W moim S-LINE na wlepce mam 235/40/R18 ale postaram sie włożyć profil 45 bo 40 to za mało

Bzdury kolego piszesz

Opublikowano
W moim S-LINE na wlepce mam 235/40/R18 ale postaram sie włożyć profil 45 bo 40 to za mało

chce to widzieć jak do B6 włożysz opony 235/45 R18:facepalm:

Opublikowano

Czy 225 na feldze 8 bedzie wygladac smiesznie ?

Opublikowano
Czy 225 na feldze 8 bedzie wygladac smiesznie ?

SeJ5X.jpg

Opublikowano
Czy 225 na feldze 8 bedzie wygladac smiesznie ?

Jesli bedzie to 225/40 to mozesz zakladac nie ma balonu nie wylewa sie poza ranty jest raczej na równo z krawedziami felgi

45 i wiecej to przesada . Swoja droga jest nawet wygodnie

Opublikowano

Czy 225/45/18 wejdzie do b6?

Opublikowano

Koledzy a jak wogóle felga 18 cali ma się do komfortu prowadzenia i jeżdżenia? Powiedzmy ze mam aktualnie ori zawias nic z minusie. Robie średnio 10 tys w pół roku wiec sadze ze trochę km człowiek robi. Czy na felge 18 cali mogę spokojnie do mojego avanta b6 wkładać??

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

kiedyś bałem się założyć 18 ,że będzie twardo itd.. ,teraz jak mam założyć zimę 15 to szlak trafia ,mam 235/40/18 fela 8cali zawiecha 1be wg mnie jest komfort i jeździ się bdb

Opublikowano

Dzięki Greg za rade i pomoc;)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

18 to chyba najlepszy rozmiar, dobrze wygląda, nie pogorsza osiągów i komfort jest bardzo przyzwoity, każdy rozmiar w górę to już odczuwalne zmiany, ja przechodziłem z 17 na 18 i różnicy nie odczułem

Opublikowano

Aby wygląd lepszy hehe;) no i pewnie trzeba będzie lekko glebę dać żeby to wyglądało tak?;p tylko nie chciałbym wymieniać amortyzatorów a nie wiem czy same sprężyny mogę

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

Do zwykłych amorów to eibach -30 będzie idealnie i wygląd i komfort

Opublikowano
Do zwykłych amorów to eibach -30 będzie idealnie i wygląd i komfort

Dziękuję za informacje;)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ruszę trochę kotleta, ja śmigam w lato na 18 225/40 i szerszej nie wkładam bo to też przekłada się na spalanie a w quattro to mi wystarcza. Wcześniej miałem B5 i na 16 myślałem, że jak będzie 18 to tragedia a tu zawiecha sline i 18 i lata się bardzo miło.

Tylko zima 16 to mnie wkór.... bo auto wygląda jak dziadzia...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.