Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Projekt By "KETEO" in Progress 2014


P1RAT

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie to już sam nie wiem jaki w końcu mam napęd. Napewno na przód oznaczenie niby ABC ale nie ogarniam dzisiaj za dużo % Panowie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to już sam nie wiem jaki w końcu mam napęd. Napewno na przód oznaczenie niby ABC ale nie ogarniam dzisiaj za dużo % Panowie :decayed:

napęd na przód = FWD

oznaczenie silnika 2.6V6 = ABC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dbaj o ABeCadło to będziesz się cieszył, silnik się znudzi :grin: po ślubie jak moje auto już przejdzie na emeryture to kupie coś mocnego 2.7bit lub jakieś 4.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dbaj o ABeCadło to będziesz się cieszył, silnik się znudzi :grin: po ślubie jak moje auto już przejdzie na emeryture to kupie coś mocnego 2.7bit lub jakieś 4.2.

Dbać to mam zamiar. Darek zanim twoje auto przejdzie na emeryturę to sam będziesz dziadek, zbyt dobrze wygląda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj konca :D:kox: teraz trzaska kilometry a po slubie bedzie wiecej w garazu wiec moze wiecej palic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po ślubie to się wszystko zmienia. No ale na spoty będziesz wpadał ma się rozumieć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy w alkantarze sam robiles czy komuś zleciles?

Sam sam najwięcej pracy tutaj jest przy ściągnięciu listwy od kokpitu. Ale obyło się u mnie bez jego rozbierania w całości tylko schowek i pod kierą. Zdjęcie słabej jakości we wnętrzu wygląda to lepiej. Wystarczyła taśma dwustronna i szło w miarę dobrze. Chociaż brudzi się i planuje przy modzeniu wnętrza pomalować je raczej w srebrny połysk. Teraz rozglądam się za felgami 18 i w głowie mam TOMASONA TN4

---------- Post dopisany at 01:12 ---------- Poprzedni post napisany at 01:09 ----------

Ile materiału trzeba na to?:wink:

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale na allegro chyba sprzedają w proporcji 1,5x0.5m Podejrzewam,ze jakbyś oszczędnie robił to 1.5x0.5 by wystarczyło spokojnie. Z mojego 3.0x1.0m oklejone zostały 2 auta bo jeszcze kolega zabrał reszte i mu wystarczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakie to są mniej więcej koszta? Ja ostatnio oddawałem do flokowania, koszt 100zł + 30zł kurier :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MODYFIKACJE W KOŃCU RUSZYŁY I Z DNIA NA DZIEŃ PRZYBYWAĆ ICH BĘDZIE CORAZ WIĘCEJ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia dodane są z zakończenia prac.. Akurat przy tych rzeczach nie miałem aparatu i możliwości pstrykania fotek chyba,że kogoś zadawalają zdjęcia o 3 w nocy kiedy nic nie widać bo do tej godziny męczyłem się z zawieszeniem... A przyciemnianie szyb było robione podczas moją nieobecność bo byłem w pracy. Następne mody będą fotografowane.. :facepalm:

---------- Post dopisany 21-06-2014 at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2014 at 23:55 ----------

PS: Dla ogólnej informacji nie ma tylko zdjęc z montażu felg czy to też trzeba uwieczniać ? Reszta w spojlerach. No bez przesady..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...