Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe Audi A4 B8 2007


Który samochód z tej trójki jest najładniejszy i który byście wybrali jeżeli mielibyście dokonać zak  

  1. 1. Który samochód z tej trójki jest najładniejszy i który byście wybrali jeżeli mielibyście dokonać zak



Rekomendowane odpowiedzi

Przemek tuż na klimatronikiem w aucie są takie przycicski (chyba z połyskiem) pisze tam m.in sport ... czyżby to było sterowanie aktywnym zawieszeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa, zapomniałem napisać że akumulator siedzi z tyłu (w bagażniku :D )

tu jest baardzo dużo informacji :

http://www.worldcarfans.com/9071002.002/audi-a4-in-depth

oraz : w szczególności tutaj[br]Dopisany: 04 Październik 2007, 15:23 _________________________________________________37663667_320641fc17.jpg37663666_f89b8dd133.jpg

37663662_db422f3265.jpg37663683_3c7445c8f3.jpg

37663668_c63bd39d29.jpg

i jeszcze środeczek :)

newma6.th.jpg

z autobild.de (za audizine.com)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja podstawowa wg. zachodniej prasy będzie dostępna od stycznia 2008 - cena 25.900 Euro.

Za 1.8 turbo - 28.950 Euro, natomiast za najmniejszy diesel - 30.400 Euro.

A4 z silnikiem 3,2 FSI V6 (195 kW/265 PS) ma kosztować ok. 40.000 Euro.

to co mi się podoba, zawsze jest najdroższe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=rCmGD9GYg1U



http://pl.youtube.com/watch?v=k8sXJrcAHDE



Cholerka jasna jest prześliczna szkoda że nie będe jej miał ;( ;(

co za styl piękna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarze niemieckiego Bilda przedstawili pierwsze porównanie Audi A4 2.0 TDI z Mercedesem C 200 CDI.

Design: Audi w porównaniu z C200, jak to ujęto optycznie wygląda bardziej dynamicznie. Punkty dla obu: 1:1

Środek: Audi posiada więcej miejsca niż C200, jest wygodniejsze i do tego użyto lepszych materiałów wykończeniowych. Do tego należy jeszcze dodać, iż A4 ma większy bagażnik. Punkt dla A4: 2:1

Napęd: C-klasa - silnik 2,2 litra (136 KM), A4 - silnik 2,0 litra 143 KM. Silnik Audi jak to ujęto, reaguje bardziej spontanicznie i do tego zużywa mniej paliwa. Punkt dla A4: 3:1

Komfort: Domena Mercedesa, jednak nowe Audi nie ustępuje swojemu rywalowi. A4 jest minimalnie głośniejsze od C200 CDI, mimo to obu samochodom przyznano po punkcie. 3:2

Koszty:31.892 Euro to koszt Mercedesa C200 CDI. Nowe A4 2.0 TDI kosztuje 30.400 Euro. A4 zużywa mniej paliwa niż Benz. Punkt dla Audi. 4:2

Podsumowanie: C200 CDI to znakomity samochód, jednak nowa gwiazda w tej klasie nie należy do koncernu ze Stuttgartu. Nowe Audi A4 2.0TDI wypada lepiej od swojego konkurenta i jest o 1500 Euro tańsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek: Audi posiada więcej miejsca niż C200, jest wygodniejsze i do tego użyto lepszych materiałów wykończeniowych. Do tego należy jeszcze dodać, iż A4 ma większy bagażnik. Punkt dla A4: 2:1

siedziałem w obu, podobne miałem odczucia wnętrze naprawdę mi się w audi podobało,

aczkolwiek do tej nowej konsoli środkowej długo będę musiał się przyzwyczajać... :kox:

Koszty:31.892 Euro to koszt Mercedesa C200 CDI. Nowe A4 2.0 TDI kosztuje 30.400 Euro. A4 zużywa mniej paliwa niż Benz. Punkt dla Audi. 4:2

Podsumowanie: C200 CDI to znakomity samochód, jednak nowa gwiazda w tej klasie nie należy do koncernu ze Stuttgartu. Nowe Audi A4 2.0TDI wypada lepiej od swojego konkurenta i jest o 1500 Euro tańsze :)

a to mnie trochę rozbawiło :decayed: nie przyznałbym punktu ani audi, ani mesiowi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu to nowe A4 nie znalazło sie w gronie aut miannowanych do nagrody samochodu roku 2007 ... czyżby one kwalifikowało sie na 2008 rok? Nowy mercedes kl. C oczywiście się tam znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobrze myslisz, bo Mercedes jest juz na rynku jakis czas. Jak na poczatku lipca kupowalem A4, to staly juz uzywki nowej C klasy do wziecia w komisach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabo, ze poki co automat jest tylko w wersji z przednim napedem (czyli multitronic, nie ma dostepnej wersji z tiptronic'iem)

ale będzie s-tronic później

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4779.msg141775.html#msg141775

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabo, ze poki co automat jest tylko w wersji z przednim napedem (czyli multitronic, nie ma dostepnej wersji z tiptronic'iem)

ale będzie s-tronic później

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4779.msg141775.html#msg141775

No tak, ale to oznacza ze troszke dluzej bedziemy musieli poczekac na wymarzone :quattro: z automatem, poniewaz im pozniej wejdzie, tym pozniej zacznie spadac jego cena :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj u Lellka ASO Audi sie dowiedziałem że będzie można go poglądać najszybciej za miesiąc ale w 100% obiecać niemogą czyli podejżewam styczeń 2008. Cennik roboczy widziałem 1.8TFSI - 125 tys zł , 2.0 TDI - 128 tys zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...